Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleménytek a visszafogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménytek a visszafogottabb emberekről?

Figyelt kérdés
Örülnétek, ha ilyen párotok lenne?

2012. márc. 29. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem, ne haragudj.

Én alapból nagyszájú vagyok, nem érezném jól magam egy csendes ember társaságában. Nincs gondom az ilyen emberekkel, én nem nézek le senkit, de sem a barátaim körében nem tudnám elképzelni, sem társként.

2012. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek az elsővel.

én is nagyszájú vagyok. inkább még nálam is vagányabb,magabiztosabb,szórakoztatóbb emberrel tudnék elképzelni párkapcsolatot. L/18

2012. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Két fajta (jó, lehet hogy több) visszafogott ember van: aki azért ilyen mert szégyenlős és aki azért mert megfontolt. Én az utóbbiak közé tartozom, az ilyen (mint én is) fel tud szabadulni, ha jó a hangulat, de egyébként nem szaporítja túl a szót. :)
2012. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Igazatok van, de attól, hogy valaki visszafogott, nem feltétlenül unalmas. Én ezt tapasztaltam. :)
2012. márc. 29. 14:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Pontosan. :)
2012. márc. 29. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszafogottabb típus vagyok. Ahogy előttem írta vki, több féle visszafogottság van. Amíg nem volt bnőm, vagy pl kicsit el voltam hízva, addig inkább a szégyenlős rétegbe tartoztam ha lehet így mondani. Aztán lefogytam, jöttek a bnők, és máris nem voltam szégyenlős. Viszont azóta sem vagyok az a "be nem áll a szám" típus.

Én pl nem is szeretem annyira, ha a bnőm nagyszájú. Volt már benne részem, csak osztja és osztja és osztja..:D

Szerencsére a mostani párom is kicsit visszafogottabb, és nekem így tökéletes. Bizonyítja ezt az együtt eltöltött 4 év is. De pl ha barátkozni kell ismeretlenekkel, akkor is inkább csendesebb vagyok, nem állok a középpontba, inkább megfigyelem ki milyen ember, milyen a természete stb. Ha ezeket megismertem, utána nyitok inkább csak.

2012. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
25/F..lemaradt:)
2012. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szeretem az alapvetően visszafogottan-kimérten viselkedő lányokat akik el tudnak lazulni amikor kell.
2012. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is hasonló vagyok, mint 7-8. választ író. :) Kell egy kis idő, mire feloldódom.
2012. márc. 29. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én visszafogott vagyok, és véleményem szerint a "nagyszájú" emberek túlnyom többsége bizonyos intellektuális hátrányt kíván kompenzálni. Természetesen van kivétel, meg általánosítani hülyeség, de ez a tendencia.
2012. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!