Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti hogy ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy ismerkedtek strandon?

Figyelt kérdés

milyen dumával, milyen szituációban?:)

F/20


2009. jún. 15. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Én sehogy.

Mégpedig azért, mert a jóképüeké a pálya. Nem kelhetek versenyre velük.

2009. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt nem tudom, hogy hogy szokás, de engem pl úgy szólított le egy srác, hogy a haverjaival fociztak a homokban, én meg a közelben napoztam, és olvastam. Egyszercsak odagurult felém a labda, és ahogy jött érte a srác, kérdezte, hogy mit olvasok, aztán meg hogy nincs -e kedvem beállni játszani. :)

Volt kedvem. :)

De ennyi volt, nem több, csupán egy nyári flört...


Másik alkalommal úgy volt, hogy 4 srác kért meg, hogy hozzak nekik piát az üzletből, mert még egyikük se töltötte be a 18-at, vagy amelyikük igen, annál nem volt igazolvány, és ott (Balatonon) bizony keményen ellenőrzik. Én akkor voltam 20, de még tőlem is elkérték az igazolványom.

Aztán persze nem egyedül itták meg a bort, vagy én már nem is tudom, mit vittem nekik, valószínű nem csak egy egyszerű bor volt. :)


Szóval ha ezekből nem merítesz ötletet, akkor nem tudom, miből... :) Strandra az ember általában nem egyedül megy, szóval ilyesmit csinálhatsz.

:)

22/L

2009. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Napszemüvegben végigsétálok a medencék mellett (mint valaki :DD). Aztán megállok egy-egy üdítőre vagy valamire. Akkor már jönnek is oda hozzám az emberek. Gyakorlatilag semmit nem kell csinálnom, csak nagy önteltségemben sétálgatok és játszom az elérhetetlent.

Pedig nem vagyok se jóképű, se szép. Inkább szexi.

Megszólalnom nem igen kell, mert ha valaki odajön már löki is a dumát szóval csoda ha én szóhoz jutok :)))


De múltkor pl. vettem két italt és leültem egy csaj mellé aki magányosan üldögélt és evett. Mondtam, hogy hoztam neki innivalót a kaja mellé. :D mondtam, hogy ízben ez passzol hozzá remélem szereti. Nos, szerette :))


De nem nagyon érdekel az egész, ha nem jut eszembe semmi jó duma mondom, amit gondolok. Ha nem jön be akkor ennyi, csak nem sírom el magam ott a strandon, ahol mindenféle külföldiek is vannak! :DD :)

2009. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Kell egy jégkrém? Vagy valami mást szop...gatnál? CSak vicceltem. :-)
2009. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
gyúrd ki magad jövőre sztem nem lesz gond ezzel :D
2009. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az izomemberek nem minden csajnak jönnek be...
2009. jún. 15. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis alap izomréteg nem árt!
2009. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy nem mindnekinek jönnek be az izom emberek, de strandra mégse lógós hassal menj , ha csajozni akarsz.
2009. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha se a lánnyal kezdj el ismerkedni. Ha fiúk is vannak a társaságában akkor velük beszélgess, próbálj meg bekerülni a társaságba, de ne úgy hogy a csajjal foglalkozol. Tűnj jó fejnek. (Neil Strauss: A játszma!) ezt a könyvet olvasd el iszonyat sokat tud segíteni! nekem is segített! csak részben használom de segít!
2009. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem se jönnek be az izomemberek, alapból lepattintom őket, csak mondom... :)
2009. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!