Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28-30 körüli pasik! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-30 körüli pasik! Ti mit gondolnátok, ha egy korotokbeli nő bejelölne titeket fb-on és rátok írna?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nagyon tetszik nekem és nem tudom úgy intézni, hogy élőben "összefussunk". Ezért arra gondoltam, hogy bejelölöm őt fb-on és írok neki egy rövid levelet, amiben felvetem, hogy szívesen meginnék vele egy kávét, sört, bármit. Ti ehhez mit szólnátok? Nyomulásnak vennétek? Hivatalos ügyben találkoztam eddig párszor a pasassal, és nem voltak alkalmasak a körülmények, hogy jeleket adjak neki.
2012. márc. 27. 12:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor örülni fog, ha nem jössz be, akkor morcos lesz hogy most azon kell törnie a fejét hogy hogy rázzon le.
2012. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azt én se értem, miét lenne undorító, ha egy nő sört iszik... Az igaz, hogy ezt is lehet kulturáltan meg bukón csinálni... ha szépen, pohárból iszik egy nő minőségi sört és nem issza le magát, szerintem ezzel semmi gáz nincs. Nyilván nem dobozból kell inni a kőbányait full lerészegedésig:D Viszont témánál maradva: az nektek egyértelmű lenne, hogy randizni szeretne veletek a csaj? Nem éreznétek úgy, hogy nyomul?
2012. márc. 27. 12:51
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"ma 12:39


Már ne is haragudj, de szerinted undorító, ha egy nő sört iszik? Hát, elég érdekes a felfogásod... Szerintem inkább az ilyen idióta beszólások az undorítóak. Vagy esetleg rá van írva az üvegre, hogy csak férfiak fogyaszthatják????"


Én ezt pusztán nőként írtam elnézést érte!Sajnos én már tapasztaltam ilyet, hogy milyen undorító, ha egy nő sört kér! :S Elég gázul éreztem magam ez miatt.Vannak ilyen felfogású férfiak is!


24N

2012. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
persze kultúráltan pohárból :)
2012. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a sör ami úgy önmagában undorító. :D Meg a cigi. De ez én vagyok.
2012. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én speciel boros vagyok, nálam a sörözés inkább haveri, nem szívesen söröznék az ELSŐ randin, persze utána később jó program a kulturált sör kóstolás, de semmiképp se kezdenék egy sörözéssel.
2012. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mit nem adnek en egy olyan noert akivel normalisan lehet sorozni, nem pedig hisztizik erte :)

28F

2012. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát olyan nő azért van pár... Én csak olyanokat ismerek. :D
2012. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Amúgy én nagyon szeretem a jó söröket és volt már olyan randim, ahol söröztünk és nagyon jól alakult:) És amúgy a sörözés lenne az utolsó, ami miatt hisztiznék:D
2012. márc. 27. 13:18
 20/24 anonim ***** válasza:

N8incs igazatok, hogy támadjátok, mert az én környezetemben is sok férfi vallja azt, hogy undorító, amikor a nő sört iszik, és a cigizés is. Azt szokták mondani egy nő finom, illatos, nem bagó szagú stb.


Sokan nem kedvelik az ilyen nőket. Van olyan férfi ismerősöm, teljesen intelligens, normális, de amint megtudja a neki tetsző nőről, hogy dohányzik, ott be is fejezte az udvarlást.


Szerintem sem nőies dolog a sörözés, kocsmába beülés, bármilyen formában is zajlik.


Témához visszatérve:


Szerintem írj rá, említsd meg, hol találkoztatok, és hogy nagyon szimpatikus neked, nem csináltál még ilyet, de gondoltad ráírsz és megkérdezed, nincs-e kedve egy kávéhoz vagy egy sétához? Ha esetleg nem aktuális, ne haragudjon, hogy zavartad.


Szerintem így nincs ebben semmi furi.


24/N

2012. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!