Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 4 év kor különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 4 év kor különbség?

Figyelt kérdés
20/F 14/L

2012. márc. 27. 06:30
 1/10 A kérdező kommentje:
az soknak számít ??
2012. márc. 27. 06:32
 2/10 anonim válasza:
100%
korkülönbség egy szó, 20-14=6 Kérem, kapcsolja ki!
2012. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, te egy pedofil vagy :)
2012. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

akárhogy számolom újra és újra, akár agyeldobós képleteket is használva, a különbség 6. inkább koncentrálj a matekórán mint egy 20 éves fiúra.


egyébként a srác kis híján pedofil, de innen már csak megrontásnak minődül, ha feljelentik(de ahhoz alapos ok kell)

2012. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

Én se vagyok jó matekból, de 14 éves koromra már ment az összeadás, kivonás.

2012. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg mindenki aki "pedofil" szot hasznal egy kocsog senkihazi itelkezo tudatlan erzeketlen fas*z. ennyit errol. nem tudhatjatok miot ereznek egymas irant. es igen: furcsalom hogy nem tudsz szamolni kedves kerdezo. ha meg a szamolas sem megy akkor mit akarsz kezdeni egy 20 eves sraccal?!
2012. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyelvtanból és matekból jár az 1-es.

A pedofil dologról meg eszembe jut a saját példám. 32 éves voltam, mikor egészen szimpi volt egy végzős lány. Beszélgettünk és mondta, hogy a továbbtanulás... Meg voltam győződve, hogy 18 éves. Kiderült, hogy az általános végén jár és az is, hogy ő engem (és szinte mindenki más is) 23-25 évesnek nézett.

Senki meg nem mondta volna, hogy az apja lehetnék.

(Mielőtt bárki azzal jönne, hogy miért néztem 18 éves lányokat 30 felett: Nem kerestem, de láttam.)

2012. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hú bakk xD 4 év az eszed tokja. Az egy erős hatos. Összeadás jobban menne mi? Csak nehogy hatványozódjatok, mert már így is sok hülye ember él a földön.
2012. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés azzal volt kapcsolatos, hogy ez négy év korkülönbség, akkor sajnálattal közlöm, hogy meg kellett volna buknod matematikából és sürgősen keress magadnak egy matektanárt, mert ez bizony 6 év korkülönbség
2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. További kérdésedre válaszolva, hogy soknak számít. Akkor szerintem soknak számít, még 24 és 30 évesek között is, de ott azért nincs akkora szakadék. Bár ha a kérdés kiírója a 20 éves srác, akkor vélhetően (a matematika tudásodból kiindulva) a 14 éves lány előrébb tart nálad minden téren. Ennyit még véletlenül sem lehet elszámolni.
2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!