Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ciki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki úgy csajozni, hogy hiányzik egy fogad?

Figyelt kérdés

A bal felső 6osról van szó,ami hiányzik.Sok gyönyörű lány van körülöttem,emiatt ez nagyon borzasztóan rossz,mert emiatt nem merek lépni,nagyon félek,hogy nagyon ciki lesz,ha meglátja, és a lány elmenekül!

Még fél év,mire az implantátum teljesen rá lesz helyezve,azt mondta a fogorvos, mivel nincsen csont a hiányzó fognál,így fél évig még szívás lesz,mivel előszőr be kell ültetni a csontot.



2012. márc. 24. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad másis elfogad vele... nekem is hiányzik... amikor összejöttem barátnőmmel aki hozzáteszem szerintem amilyen szép annyira azt gondoltam, hogy szóba se áll velem... 4 éve vagyunk együtt.. Már egyszer megvolt csináltatva de aztán megint kell most egyet.
2012. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erzsike pasijának is hiányzott egy foga, mégis milyen jól megvoltak.


http://www.youtube.com/watch?v=Egn7ElFedhA&nomobile=1

2012. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NeveraloneBelzee ***** válasza:
0%
Verd ki a másik oldalon is szimetrikusan.. :D és NO para
2012. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neveron: nagyon hasznos a válaszod,Te 1 zseni vagy,biztos sokan mondták.Bocs,de ilyen témában,hogy ekkora szívás nekem, nincs humorérzékem,nem tudok nevetni.
2012. márc. 24. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát... őszintén... igen, elég ciki :D De most mit tudsz tenni? Ez van, hát akkor így kell csajoznod :P
2012. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak kisebb esztétikai hibái vagy tartásprobléma vagy bármi.Ez az egy fog ne akadályozzon meg a csajozásban.
2012. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem alul van egy olyan fogam, ami alatt nem nő fog...


6-os? Az nem is látszik! Vagy csak én tudom rosszul?

2012. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te bolond vagy? vagy ennyire önbizalomhiányos? nem tudom, mennyi idős vagy, de az emberek többségének nem tökéletes a fogsora. Ha azt írtad volna, hogy elöl nincs fogad, ahol látszik, vagy lyukas, na az ciki lenne, de egy hatos???? Szerintem fel sem fog neki tűnni. Egyébként meg 200ezer egy implantátum, nem vagy semmi, hogy ennyit rászánsz, de még mindig ez a legjobb megoldás a pótlásra.
2012. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ??.?? válasza:
Hátt a helyedben inkább nem csinálnék semmit. Ez télleg egy kicsit ciki, deh ha elmondod a csajnak lehet megérti
2012. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A 6os is látszik,amikor nevetsz,rosszul tudod tehát,minden látszik,csak attól függ,mennyire nyitod ki a szád.Esztétikai hiba illetve aki azt írta,hogy önbizalomhiányos:nekem ciki lenne,ha a csajnak lenne hiányzó foga.Arra meg,hogy lehet megérti,nem szeretnék alapozni több megszervezett,előkészített randik után, mert ha azt mondja gáz,akkor ezek után dührohamot kapnék,az tuti.Ezért vagyok már most totál kész.
2012. márc. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!