Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfoglalt emberek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfoglalt emberek! Milyen gyakran találkoztatok a kiszemeltetekkel a legelső időben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

hát általában heti 1, emiatt szokott befuccsolni, mert 1-2ig még elviselik a csajok, de előbb-utóbb keresnek mást akinek több ideje/energiája van rájuk.


ez van:( majd ha nyerek a lottón több időm lesz rájuk...:D

2012. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarsz valakitől valamit, akkor arra szakítasz időt.
2012. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van egy csomó határidős feladat...
2012. márc. 22. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de mindenkinek van határidős feladata, azt viszont elismerem, hogy ez nagyban függ attól, hogy ki mit tanul ill. dolgozik.

(Most estem pofára, pont az illető határidős feladatai miatt...)

2012. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pofára estél? Pontosan mi miatt? Ha nem titok, szívesen elolvasnám, érdekel.
2012. márc. 22. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Röviden összefoglalva: hiába volt meg a kezdeti szikra és rózsaszín minden nincs ideje rám, heti 1 délután se
2012. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

uh az tényleg sok...


mi az, ami még elég lett volna...

2012. márc. 22. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nekem szól a kérdés, hogy mi az ami még elég lett volna:

Nézd, én tudom, hogy nem a szomszédban lakik/lakott volna, de heti 1 délután a hétvégéjéből szerintem belefért volna, főleg, hogy nem azt vártam el, hogy ő jöjjön.

Heti 1 délután is elég lett volna vele, mert tudtam volna vele mindenről beszélgetni. A csavar a dologban az, hogy egyéb okok miatt tervezem, hogy abba a városba költözöm, ahol ő él....

2012. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!