Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok ilyen pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Suli után mikor a buszmegállóban várjuk a barátnőmmel a buszt egy csomószor arra jött egy pasi kocsival és mindig nézet meg mosolygott rám és én is rá:) Ez így ment egy ideig és egyre többször járt arra, már minden nap láttam:) Szerintem már direkt miattam járt akkor arra:) Aztán egyszer ott volt a buszmegállóban a barátnőm párja is és akkor is arra jött az a pasi és kiderült, hogy a barátnőm pasija ismeri. Régen osztálytársak voltak. És azt mondta, hogy az a srác egy bűnöző. Egy olyan cégnél dolgozik ahol ilyen nyerőgépeket meg discokat üzemeltetnek és van egy csomó zűrös ügyük. Meg mondjuk olyan 24 éves lehet és tök drága kocsija van. Honnan lenne ilyen fiatalon nagyon drága kocsija? Na mindegy, szóval állítólag bűnöző. Aztán most szerdán megint vártunk a buszra és ő megint jött. Aztán megállt és odajött hozzám. Bemutatkozott és azt mondta, hogy szeretné ha a hétvégén elmennék vele valahova:) Totál váratlanul ért:) Nem is tudtam nagyon mit mondani:) Elkérte a számomat aztán azt mondta majd hív és elment.


Nagyon tetszik:) Tök jó pasi meg tetszik a megjelenése meg a fellépése. Minden:) De mivan ha tényleg bűnöző? Én nem akarok belekeveredni semmibe. Meg én nem szeretem azokat akik rossz dolgokat csinálnak. De mivan ha nem igaz? Nem tudom....:(


Elmenjek vele randizni?

17/L


2012. márc. 16. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én helyedben nem paráznék. Majd előbb-utóbb úgyis megtanulod, mi az az óvatosság, ha más nem a saját károdon!
2012. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább ne menj sehova VELE! Jobban jársz...
2012. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha BMW-vel volt akkor rossz ember nem lehet!!!!



Milyen kocsija volt pontosan???

2012. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
De mivan ha tényleg bűnöző? levisznek 1 pincébe, feldarabolnak, és eladják a szerveidet a feketepiacon. vagy prostit csinálnak belőled, h termeld a lóvét nekik :)
2012. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
A bűnözők mindig mercivel járnak...
2012. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát nem is az, hogy feldarabolnak:) De akkor is na:)


Nem tudom pontosan milyen kocsija van. Nem értek hozzájuk. De nagy, fekete és Audi. Tök újnak néz ki.

2012. márc. 16. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:

GOndolod végig a lehetőségeket!

Mi van, ha tényleg bűnöző? Akkor elvisz a fekete kocsijával és többet nem lát a kedves édesanyád. Ennyi. Egy számadat leszel a bűnözési statiszikákban.


Előbb gondold végig a legrosszabb verziókat. Ha azok is kedveznek akkor ok.

Ha nem akkor inkább számíts a rosszra.


Ha más nem, majd akkor megtanulod, mikor német f@szt kell nyalnod.

2012. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez maximum egy piti alak lehet.

24 évesen összeharácsolt magának valahogy egy audit - tisztázatlan körülmények között - majd leszólít egy 17 éves kiscsajt, hogy menjen el vele randira.


Na ha annak a srácnak igaza volt, és "bűnöző" akkor kispályás. Egy valamirevaló audival mászkáló bűnöző - amúgy tudtommal nyerőgépeket árulni nem tilos? - nem kezd el kis tinicsajszival kavarni. Csak ha nem annyira jön be neki az élet a saját korosztályában még audisként sem. (ennyit arról, hogy akinek drága kocsija van, az bármilyen nőt megkaphat) Vagy esetleg nem akar mást, csak dugni.


Mindenesetre ha neked lennék, én már csak azért se mennék el vele sehova, mert nem egy 24-28 közötti férfiismerősöm van, akik DIREKT 17-19 éves csajokra mennek rá, mert azokat a legkönnyebb befűzni 1-1 dugásra.

Ha a srácnak még igaza is van, akkor meg aztán pláne felejtős a gyerek.


De te 17 éves vagy, és úgy gondolod, hogy más úgysem látja át ezt a helyzetet olyan jól, úgyis elmész vele, úgyis pofára esel, aztán majd jön a következő kérdés, hogy "miért történt ez meg velem??".

21L

2012. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom.Anyám annak idején úgy döntött találkozik vele,én meg apa nélkül nőttem fel...
2012. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis randizni fogsz vele. Jól néz ki, BMW-je van, és a bűnözőkhöz is vonzódtok. Kell ennél több egy lánynak?
2012. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!