Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el a csajt másodjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el a csajt másodjára?

Figyelt kérdés
Elsőnek meghívtam egy fagylaltra, sétálgattunk meg ilyenek. Jókat beszélgettünk, végülis sose volt "kínos csend" De most másodjára is ugyanezt ellőni szerintem elég unalmas lenne, nem akarom, hogy ellaposodjon a dolog :S
2012. márc. 16. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
mozi.. de ha már most félsz a kinos csend-töl akkor gondolkodj kérdéseken :)
2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
buliba, koncertre.
2012. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem félek a kínos csendtől. Mert szerencsére a csaj nem zárkózott természetű. Nyitott mindenre. De a mozit még most nem nagyon szeretném erőltetni, mert ott nem lehet beszélgetni. Én pedig úgy gondolom, hogy még jobban meg kell ismernünk egymást. De azért köszi a tippet :)
2012. márc. 16. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyi dolgot lehet csinálni miközben beszélgettek, válassz a sok közül!
2012. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elviszem dartsozni :D
2012. márc. 16. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
ez lett volna a kövi tippem.. darts biliárd rulett terem. stb :D
2012. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

menjetek el görkorizni (ha nincs is nektek, valahonnan csak tudtok kölcsönkérni..)

néhány "bénázás" pedig tök jó ok arra hogy megfogjátok egymás kezét és beszélgetni is lehet közben! ;)

2012. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megsúgom, a legtöbb csaj nincs oda a dartsért, vagy a billiárdért (legalább is kevés olyan lányt ismerek, én sem szeretem), akkor már inkább bowling. Am, belvárosba elmenni sétálni, tuti siker, alkonyat felé tök romantikus. :)
2012. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem elég faja játék a darts. De most akkor kicsit megzavarodtam :S bowlingni nincs lehetőség :D

Akkor lehet elviszem az erdőbe sétálni, az legalább csendes hely.

2012. márc. 17. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!