Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van nála esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akit még gyerekkoromból ismerek. Nemrégiben találkoztunk és jót beszélgettünk. Következő héten elhívtam egy újabb találkozóra. Két hétbe telt, mire rászánta magát. Úgy vettem észre, jól érezte magát. Most azon gondolkozom írjak -e neki, mert nagyon hiányzik a társasága. Sajnos BP másik csücskében lakik, ezért egyébként nem futunk össze. Nem vagyok biztos benne, hogy kedvel engem, mert msn-en mindíg szűkszavúan ír vissza. Viszont amikor dumálunk, mindíg jókedélyű és sokat mosolyog. De akkor miért került két hétbe mire rászánta magát a dologra? Adjatok tanácsot kérlek, tudom, hogy ez nagyon kevés infó így, de nincs kihez fordulnom. Ő 25, én 26 éves.
2012. márc. 16. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem volt kedve annyira,vagy tényleg sok dolga volt,ezért tellett 2hétbe.Élőben persze hogy mosolyog,nem az ellensége vagy,ez még nem jelent semmit,lehet csak szimplán kedves.Az hogy szűkszavúan ír,az meg sejtet valamit,hogy nem nagyon kíváncsi rád.Ha nekem nagyon bejönne valaki,örülnék hogy ír,nem lennék szűkszavú.
2012. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ne nagyon reménykedjek... :(
2012. márc. 16. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem msn-ezgetni kell,hanem felemelned a telefonkagylót.Csak spontán hívd fel, hogy szia! hogy vagy?olyan szép idő van,nincs kedved eljönni ma velem valahova?ráérsz esetleg valamikor?

ENNYI:)

Ne legyél már fatökű 26évesen!!!!!

2012. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!