Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok tőletek kérdem. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tőletek kérdem. Miért van az elakarok hívni egy lányt valahova pl: sétálni vagy ilyesmi, akkor soha nem válaszol erre a kérdésemre? Minden másra vissza ír csak erre nem. Mi lehet az oka, gondolom ha nemet akarna mondani akkor azt megírná nem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem merik őszintén leírni,inkább nem vesznek tudomást a kérdésről:)
2012. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akar megsérteni, am sz*rik a fejedre.
2012. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szarul nézel ki.
2012. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy aktuálisan nem ér rá vagy nem tudja, mit vársz tőle, stb. Honnan ismered? Mióta beszélgettek? Cseten vagy levélben kommunikáltok? Vannak közös ismerőseitek?
2012. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem vette észre, hogy ezt is írtad, én is jártam már így, szóval kérdezd meg még egyszer bátran.
2012. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Páradik alakalom hogy megkérdem.. De ha nem akar miért nem mond nemet?? Moziba meg eljönne csak azt mondta hogy neki ez gyors, most hogy van ez?

Régóta ismerjük egymást..

2012. márc. 16. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, kész...
2012. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megmondaná, ha nem akarna találkozni. Szokott sportolni? Mondjuk, ha szokott reggel futni, felajánlhatnád, hogy becsatlakoznál..
2012. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szokott..
2012. márc. 16. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy cipőben evezünk, nekem is hasonló szituban van részem. :( Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni, de átérzem a helyzetedet.
2012. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!