Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon, miert mondta ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, miert mondta ezt? Csufsagbol?

Figyelt kérdés
A tegnap este beszeltem a baratommal a telefonon,(meg csak egy hete vagyunk egyut)es azt kerdezzte,hogy mekora a mellbosegem,s mondtam hogy nemtudom mert nem mertem:P.S mondta hogy o ugylata hogy jo nagyok :P.Ezt most csufsagbol mondta vagy valyon miert??Nem mertem megkerdezzni
2012. márc. 15. 10:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat ,hogy nem ekezetel irtam ,de nincsen ekezetem.
2012. márc. 15. 10:13
 2/11 anonim ***** válasza:
azért kérdezte mert egy bunkó, és még gyerek, és azért mondta, mert nagyok:) mekkora melltartót hordasz?
2012. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idióta GYEREK.
2012. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dicsérni próbálta a melleid, csak nem fogalmazott elég nyíltan és egyértelműen. :) De ezt vedd úgy, hogy büszke lehetsz a melleidre :)
2012. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyerekes meg bunkó? Excsajom is megkért, hogy mérjem le, hogy mekkora a f.szom. Most akkor 20 éves (most már 21) létére ő is gyerekes? Amúgy a melleidet próbálta dicsérni, csak hülyén jött ki belőle. :D
2012. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, ez bók akart lenni, csak nem tud a nők nyelvén, szépen beszélni.
2012. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: megkért h mérd le a farkad???! Pfff, szánalmas!!
2012. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) Hat nem hinnem hogy bunko egyaltalan nem .Es nem is gyerek mert man 21 eves.
2012. márc. 15. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor csak bénázott:D
2012. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10:47: Szerintem meg te vagy szánalmas, mert csak köpködni tudsz. Mind2-en perverzek voltunk, vagyunk. Nincs ebben bűn.
2012. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!