Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eddig nem írt, kimehettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem írt, kimehettem szépen a fejéből? Ugrott az egész? (többi lent)

Figyelt kérdés

Múlt pénteken megismerkedtem egy fiúval és egy találkozót beszéltünk meg (ezen a héten) péntekre.De időpontot,helyet meg hogy mit csinálunk,nem fixáltuk le.Azt mondta,hogy majd írt Facebookon,hogy hogy s mint legyenek a dolgok,beszéljük meg,de eddig nem írt semmit.Azt viszont láttam,hogy azóta felkereste az oldalt.

Első találkozás volt,hazakísért múlt pénteken.

Szerintetek kimentem szépen a fejéből vagy miért nem írt,ha volt fent az oldalon? Vagy az gáz lenne,ha én írnék neki? De nem a fiúnak illene kezdeményezni?

Arra is gondoltam,hogy csak szórakozott,de ilyennel nem kéne szerintem.Jót beszélgettünk,csak azt nem értem,miért nem ír? Szerintetek elfelejthetett?


2012. márc. 14. 13:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt tanácsolták,hogy ne én írjak neki,mert akkor úgy tűnhetne neki,hogy én koslatok utána.
2012. márc. 14. 13:38
 2/10 A kérdező kommentje:

És azért furcsállanám,ha nem írna,mert amikor beszélgettünk,úgy hatott,hogy komolyan gondolja,dőt rá is kérdezett,hogy én is.

Mert nem kettesben találkoztunk először,ha a fiú családjával,akik megpróbáltak minket összehozni.

2012. márc. 14. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:

várj péntekig,ha addig nem ir akkor ,górhatod.Egyébként lehet,hogy ő is egy rossz tanácsot követ

20F

2012. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk nem ér rá vagy valami közbejött neki,annyit is megírhatna.
2012. márc. 14. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de aki képtelen felemelni a telefont és minimum felhívni telefonon,vagy sms-t írni,az egy nagy rakás sz*r.

Sóher paraszt, hogy facebookon dob egy sz*ros üzenetet.Aztán ha nem jelenik meg a talin mégcsak felhívni sem tudod,mert nem tudod a számát.


Hagyd a pics*ba.

2012. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként van kin számon kérni,mert az osztálytársam a húga.

Egyébként itt a történet,ha valakit érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__27501..

2012. márc. 14. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne írj,várj meg,hogy írjon mindenképp. Ha szó, beszéd nélkül elfelejtette, akkor ott kell hagyni, ha utána keres, hogy neharagudj, hogy nem írtam, de ez meg az volt, akkor meg lekell sz*rni a fejét. Az a baj, hogy velem ez történt, hogy utólag írt, nagyon sértettnek éreztem magam, amit nem mutattam ki, hanem mintha nem érdekelnek, hanem le"OK"oztam. Azóta tepert és keresett sokszor, bár nem adtam oda magam olyan könnyen. Utána már a találkozó előtt nem csak írt hanem hívott kétszer is. Bár bennem maradt amit tett..
2012. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amugy mi történt?
2012. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a válaszodat.A történetet a linkelt kérdésben már egyszer kiírtam.Az a helyzet,hogy életemben először vagyok szerelmes és bárhogy próbálom őt kiverni a fejemből,egyszerűen nem megy!Egyébként neked mennyi időre rá írt a pasi? És végül összejöttetek?

Úgy döntöttem,hogy semmiképpen nem írok neki egyébként.Csak tényleg az volt számomra legfurcsább az egészben,hogy még pont ő kérdezte,hogy komolyan gondolom-e és kétszer is megígérte,hogy írni fog.Vagy az is lehet,hogy megijedt? Mert még csak egy hete "ismerjük egymást" személyesen.Azért ennyi idő alatt még nem biztos,hogy lesz belőle párkapcsolat.Meg nem tudom,mi veszítenivalója lett volna,mert nemcsak nekem tűnt fel,hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak.Ha egyszer találkoztunk,még nem azt jelenti,hogy feleségül kell vennie.

2012. márc. 18. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem tudja, hogy hol találkozzatok.
2012. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!