Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izmos szálkás fiu, vagy izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos szálkás fiu, vagy izmos nagydarab fiu inkább?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
FIÚ, nem fiu...
2012. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lila nyuszi ***** válasza:
Vékonyabb szálkás. :)
2012. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés..egy bizonyos tömeg után szálkásán is elég nagy darab tud lenni az illető.
2012. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2.
2012. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vékony szálkás.
2012. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Homokozó forever :D
2012. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

izmos szálkás az azért jó mert nem látják külsőre mekkora ereje van. mint pl nekem XD


van egy haverom elég nagy darab egyszer együtt mentünk gyúrni, és hat elkezdtem villogni hogy fekve kinyomom a 100at. megmutattam neki, majd leesett az álla. :D

80ba beletud nyomni, viszont 3x nagyobb mint én :)

2012. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rusnya,vén,és k++va gazdag!
2012. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már lánnyal izmos szálkás fiút? Szerintem igen. Na és izmos nagy darab fiút? Szerintem azt is.

Szóval egyáltalán nem az számít szerintem, hogy milyen alkatú vagy. Esetleg valakinél befolyásoló tényező lehet, de hát ezt innen nem fogod megtudni, hogy az éppen kiszemeltednek melyik jön be. :)

2012. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!