Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol találkozzunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol találkozzunk szerintetek? És szerintetek mennyire lehet csalódni camozás és képek után?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy van egy fiú pár éve chatelgetünk de kapcsolatban voltam így nem lett semmi , most viszont szakítottam és gondoltuk így összefutunk már , ezer képen látott már , meg camoztunk is és ott mondta hogy nagyon bejövök neki , de igazából ezek a képek meg a camera beállításom tökre úgy van h csak előnyös oldalam mutatja

szerintetek aggódhatok ez miatt hogy mégsem jövök be neki?


2012. márc. 13. 17:57
 1/3 LazyJones ***** válasza:
Attól függ, mit vársz. Ha a személyiséged fogta meg, akkor nem a külsőn fog (normál esetben) fennakadni. Ha meg csak potya partyra kellenél neki, akkor nem kár érte. Én barátnőmet 4 hónapig csak fényképről láttam, és az első találkozásnál már fülig szerelmes voltam. Nem olyan volt külsőleg, amilyen a képeken volt, de attól még ő volt; azóta lassan két éve vagyunk együtt. :)
2012. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nos a 2. kérdésre válaszoltak, és hogy hol találkozzatok? Hát sztem ha jó idő van, akkor Millenáris park, Margit-sziget, Városliget... Ha rossz idő van akkor is találkozni valahol majd elmenni egy kávézóba vagy kajárdába... erre nagyon nincs ötletem érdemes kutakodni a neten, és akkor az árakról is informálódsz.
2012. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig csalódtam (nem pozitív irányba). Nem véletlen, hiszen te is az előnyös oldaladat mutatod neki, nyilván ő is azt fogja. Velem esett már meg olyan, hogy amikor találkoztunk, annyira máshogy nézett ki, hogy legszívesebben elrohantam volna. Az első öt perc után haza akartam menni és nyűg volt az egész. Csak azért nem küldtem haza, mert másfél órát utazott miattam vidékről.

23/L

2012. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!