Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha odamegyek egy lányhoz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamegyek egy lányhoz és megkérdem, hogy kolis-e, és azt válaszolja, hogy igen és a barátjával van ott, akkor benyaltam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs barátja, mégis ezt mondja. Ez jelzés, hogy hagyjam abba az egészet, vagy próbára akar tenni? Mégegyszer mondom, tuti, hogy nincs pasija.
2012. márc. 12. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor apukám a csaj kolis az tuti
2012. márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nincs pasija, akkor egyértelmű, hogy le akar rázni...
2012. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy hagyd
2012. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy nem áll érdekében veled kapcsolatot létesíteni, ez nem vmi amcsi sorozat hogy majd 'habi próbára tesz
2012. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de lehet csak latni akarja hogy kitarto vagyok-e nem?
2012. márc. 12. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Végül is nem kizárt, de így látatlanba, hogy nem ismerjük az illető hölgyet, nem tudunk róla képet alkotni hogy milyen természete van, képes lenne e ilyesmire. Te ismered, te döntsd el.
2012. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eleg nagyvilaginak tunik
2012. márc. 12. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...

Mivel nőből vagyok NAGYJÁBÓL ismerem a női logikát...

Ha én látni akarom, hogy kitartó-e az illető, akkor nem hazudom, hogy van pasim, mikor nincs... Eleve, ha akarok az adott illetőtől valamit (márpedig ha tesztelem, hogy kitartó-e, akkor akarok), akkor nem hazudok neki...

2012. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hazudsz!
2012. márc. 13. 00:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor segítsen neked a hóhér! ;)
2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!