Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon gáz ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ahogy öltözködök? Emiatt nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Elég szegény régimódi családból származom,sokan csúfolnak is a suliban!

mutatok egy pár képet a ruháimról!

[link]


[link]


2012. márc. 11. 20:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Úristen ezt még megkérdezed?

Szerinted nem gáz ha mindenkin normális ruha van,és csak te tűnsz ki a többiek közül?

Ja persze gáz,de hidd el ez mindenhol így van,lenézik kinevetik a másikat,könnyű erről beszélni hogy te nem nézed le nem neveted ki nem piszkálod,hagyjuk már,10 20 éve is kiközösítették az ilyet,és ez sajnos mindig így lesz,igen ilyen Magyarország! :(

2012. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy barátnőm nincs,hanem barátaim sincsenek elég régóta odajárok 5.ben kezdték a piszkálódást,és azóta én lettem az osztály csöves gyereke-.- annyira azért nem vagyunk szegények,de a szüleim ilyen régi módi életet élnek nem érdekli őket hogy nekem mi tetszik mennyek el abba ami van,kész
2012. márc. 11. 20:58
 23/37 anonim ***** válasza:

Kamu már, el ne higyjétek... -.- Használtruhakereskedős honlapokról vannak a képek.

Amúgy is, egy boooooorzasztó csóró gyereknek honnan telik fényképezőgépre, ami minimum 20 ezer forint, ha ruhára sem futja?

2012. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
És persze az is bennük van,hogy mivel nekik sem volt jobb,a gyereknek se legyen már,mintha direkt kitolnának velem vagy nem tudom :/
2012. márc. 11. 21:00
 25/37 anonim ***** válasza:
Jó jó. Ez egy kamu kérdés. De a szegénységet miért bőr cipővel, és bőrkabáttal akarod elhitetni velünk?
2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Amit a 7. hozzászóló linkelt: [link]

Nekem ilyen telóm volt még 6.-ban, és nem szekáltak, akkor még sok mindenkinek ilyen volt. ;)

Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy.

Mellesleg honnan van pénzetek sz. gépre, és Net-re? :o

2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

20:59: Te már biztosan vásárolgattál onnan,azért tudod annyira,amúgy nem mindenki olyan mint te :P

Lehet kamu,viszont sok ilyen eset van,de mintha a kérdező leírta volna hogy hasonló képet keresett a telójáról,szerintem nem kamu!

De látszik te a való életben is így kezeled a dolgokat,mint a kommenteiddel..Grat -.-

2012. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

21:03: Nem írtam hogy barlangban lakok-.-

Van egy ősrégi számítógépünk,nem igazán használható sokra,állandóan lefagy,de mint írtam nem vagyunk olyan borzasztóan szegények,csak az a gond,hogy a szüleimnek nincs izlése és nekik mindegy milyen ruhába öltöztetnek,talán a ruhán próbának spórolni,mert internet kell apukám munkájához,anyukám meg munkanélküli!

2012. márc. 11. 21:10
 29/37 anonim ***** válasza:
ásd már el magad mindenki tudja hogy kamu vagy :D:D
2012. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Szerintem fasza az a bőrkabát. Add nekem. Modnjuk ha valami 180 centi magas, hosszú hajú, szakállas rocker gyerek vagy, akkor te vagy álmaim hercege! ÉLJENEK A SZAKÁLLAS ROKKEREK!!! FÉRFIÁLLAT WÁHÁHÁHÁ!
2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!