Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam a fiúnak hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a fiúnak hogy nem tetszik a teste?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel eddgi egyszer voltam együtt, az arca nagyon helyes, és tetszik is, de a teste nagyon szőrös ami engem taszít, nem tehetek róla =/ Kedveljük egymást és azt hiszem ő komolyabb kapcsolatot is szeretne, de én így nem akarok vele lefeküdni többet... nem tudom hogy mondhatnám meg neki ezt a problémát. Vagy ne is mondjam meg csak "simán" koptassam le? =/

2012. márc. 11. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ha szőrtelenítene?
2012. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és azt hogy mondjam meg neki? "hé, nem akarod esetleg legyantázni magad?" xD
2012. márc. 11. 17:50
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
finnyás pics*...
2012. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szakítani könnyebb lesz? :)
2012. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha nekem nagyon bejönne valaki, akkor nem hiszem, hogy zavarna, hogy szőrös. vagy mégis mennyire durva?? O.o
2012. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tedd meg neki azt a szívességet, hogy lekoptatod, sokkal jobbat érdemel nálad.
2012. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát ha nem akarsz komly kapcsolatot, akkor ne mondd el neki, de ha hosszútávúra akarod, akkor szépen kérd meg, hogy gyantáztassa le


próbáld megmagyarázni, hogy ezt nem bírod, és ha szeret akkor megérti

2012. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy előbb megdugatod magad, és csak utána kezdesz kapcsolaton gondolkozni.
2012. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mér nem lehet megmondani, sokkal orsszabb neki is ha azt se tudja miért, ezért rühellem a legtöbb nőt (tisztelet az igen ritka nőknek), mert sose bírják kimondani amit igazán gondolnak, a szemedbe kedvesek, hátad mögött meg mindent úgy adnak elő, hogy ez mien szar az mien szar.


és csodálkoztok ha legtöbbőtök csak 1-2 alkalomra kell.


azt a néhány kivételt meg olyan nehéz kifogni:(

2012. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tudod egy Férfi szőrős. Vagy azokat nevezed férfinak, akik fehér cipőben, fekete szűk nadrágban, hoszú vasalt hajjal és piercinggel ill. még a segg*ük is ki van borotválva? Ha ápolt a szőrős hapsi nincs gond.


Viszont ha utálod a testéd, mond meg neki szemtől szembe, és ne hitegesd őt, hogy bejön neked. Vagy őszinte leszel hozzá és némi önértékelési problémával fog küzdeni vagy hazudsz neki. Amúgy az ilyen lányokat, mint te én dobnám és egy érett gondolkodású nőt keresnék. Bár a lányok szeretik sunyi módon lekoptatni a másikat..

2012. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!