Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe fülig szerelmes lettem. 3 évvel idősebb, nem is nagyon ismer. Élőben lehetetlen vele beszélni, csak a net maradt. Miről beszéljek vele?
2012. márc. 10. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#5#-ös vagyok:

így más más a helyzet, szerintem hagyd inkább

2012. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem tedd amit erzel!!!!ha ugy erzed hogy erdekled,es a meg lat akkor oda megy el kezd beszelgetni veled,vagy meg olel,es ha eggyut vagytok repul az ido mind2-otok reszerol,akkor van esely,DE NEM SOK!!!!ha csak te mesz oda hozza beszelketsz vele,de ugy erzed hogy nem figyel oda,el-el nezeget,vagy nem is erdekli,akkor ne mer egy eletre meg utal szerintem,es inkabb egy jo csaj barat mint egy idegen csaj,aki kerul.mondom,ahogy erzed,kevesz az esely ra de be johet.de viszont ha ugy dontessz hogy meg probalod,nagyon lassan csinald,ne legyel ra menos.remelem tudod mire valalkozol :) remelem segitettem
2012. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!