Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nem láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem láttam sehova kiírva ezt a kérdést de tényleg tudni szeretnem.

Figyelt kérdés
Előző sulimban a fiúk hozzám se szóltak ha igen akkor is csak csufoltak (kicsit emos küldöm van de Bem vagyok az ) de most hogy sulit váltottam (semmit se valtoztam) az ott levő fiúk csak velem beszélnek és mar többen el is hívtak csomó helyre de régi sulimban ha el hívtak valahova az kb azért volt mert meg akartak szivatni és ha igent mondtam rendszerint kiröhögtek és most felek hogy itt is ez lesz

2012. márc. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem élhetsz örök félelemben. a helyedben először kicsit jobban megismerném a fiúcskákat, hogy aztán lássam, mennyire megbízhatóak...
2012. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Hű, nekem is tetszenek az ilyen stílusu csajok, már akik nem fordulnak magukba. Szeretnék egy ilyen barátnőt. :) Ha ott csak szivatnak, nekem írhatsz itt leszek, komolyan. :) Amúgy szerintem ne aggódj, nem mindenki bunkó, de azért légy óvatos.
2012. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
ne itt ismerkedjé'!
2012. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam amikor elköltöztem. Úgy éreztem magam mint egy egzotikus ázsiai gyümölcs az almák és körték között.


Most még mindenkinek új vagy és mindenkinek megvan a maga oka, hogy miért beszélget veled. Neked kell észrevenned, hogy kivel érdemes és kivel nem. Én beleestem abba a hibába, hogy megbíztam a sok kedves közeledésben, aztán miután jobban megismertek, minden a régi volt, sőt. :) Szóval jó ez csak ne tárulkozz ki túlságosan.

2012. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!