Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Lenne egy kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenne egy kicsi esélyem is nálatok?

Figyelt kérdés
Csak 169cm magas vagyok, de ezen kívül teljesen megvagyok elégedve magammal.Jól nézek ki, izmos vagyok, vicces,okos, és általában magabiztos.Tényleg ennyire rossz lenne a helyzet, hogy csak 180cm+ jöhet szóba nálatok? Leginkább 150-170cm közötti lányok válaszát várom. 17/f
2012. márc. 8. 19:53
1 2
 1/19 étoile et lune ***** válasza:
Ha jól nézel ki, valamit mégis elrontasz, hogy mégsem dongnak körül a lányok.
2012. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed?

Persze nem azoknál, akik 190 fölötti pasit akarnak mindentől függetlenül.

De ha veszel egy k..va nagy dzsippet, szerintem jól állna hozzád. Állítólag az alacsony emberknek nagy autójuk szokott lenni, mert kissebségi komplexusuk van. Ezt persze nme hiszem el.

2012. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a nagyautós dolog a kisfaszú emberekre vonatkozik, de szerencsére nekem nincs olyan problémám.:D
2012. márc. 8. 19:56
 4/19 anonim válasza:
küldj privibe képet :) kiváncsi vagyok
2012. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tesó! 172cm magas vagyok és durván 50kg. Nem vagyok izmos, vékony vagyok, nagyon... van egy betegségem ami miatt járni alig tudok. Ha én össze tudok szedni egy barátnőt akkor te kisujjból :D Szórakozóhelyekre alig bírok bemenni, de 10ből 3-4x csajjal jövök ki :D
2012. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Á bocs nem.:P Nincs kedvem holnap a napiszar címlapján lenni.Tényleg nem vagyok ronda, és lehet hogy nem hiszitek el, de eddig elég sokszor volt olyan, hogy nálam magasabb, kb. 175cm csaj csak úgy odajött beszélgetni, de a nálam alacsonyabbaknál nincs túl nagy sikerem.
2012. márc. 8. 20:06
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor te valamit nagyon jól csinálsz.:D
2012. márc. 8. 20:07
 8/19 anonim ***** válasza:
magamat adom, ennyi. meg tudom nevettetni őket és még saját magamon is nevetek, viccelődök a betegségemmel is... pl: fussunk egy versenyt, ha nyersz meghívlak egy italra :D ezt valaki morbidnak találja, de én simán viccelődök vele :D
2012. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:DD
2012. márc. 8. 20:17
 10/19 Szandiikahh válasza:
személy szerint sztem semmi baj veled én jobban szeretem azokat a fiúkat akik nem felhő karcolok!! Szal csak hajráá ha még jól is nézel ki akkor nem lehet baj:)
2012. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!