Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi vár rám, ha leköltözünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vár rám, ha leköltözünk Bp. -ről egy kisvárosba!?

Figyelt kérdés

…Csajozás szempontjából.


Szüleim kisvárosba akarnak leköltözni…


Ennek egy részről örülök is. Nyugodtabb környezet, jobb levegő… meg minden.


Csak, hogy ott sokkal kevesebb csaj van!


2012. márc. 7. 22:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak sokkal kevesebb.
2012. márc. 7. 23:01
 12/20 A kérdező kommentje:

Pl felraktam magam társkeresőre meg szexpartner keresőre is csomó lánynak írtam, írtak is, és ott is össze szoktam jönni normálisan meg szexre is csajokkal nőkkel.

Megnéztem a várost ahova megyünk, és 30km-es körzetét, alig volt tán 1 lány akinek írnék.

Meg itt pl utcán i leszoktam szólítgatni a lányokat, naponta többet is, és van aki megadja a számát. így is össze szoktam jönni csajokkal.

Meg buliban is nagyobb az esélyem, mert több a szingli csaj.

2012. márc. 7. 23:05
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát papi, szerintem neked igazából gondjaid vannak a csajozással, azért görcsölsz ezen annyit. Egyébként nagy városban sokkal zárkózottabbak az emberek, ha utcán leszólítasz egy csajt és megadja a számát, akkor nyilván jó a dumád, ezzel meg vidéken tarolnál, ott sokkal nyitottabbak az emberek. Egyébként meg ahogy előttem írták, hiába kevesebb a csaj, de a pasi is kevesebb, ugyanaz az arány, csak a szám változik. Ha Pesten tudtál csajozni, akkor vidéken is menni fog, ez inkább fordítva nem igaz, de így mindenképpen.
2012. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Használd ki még ujj hus leszel a piacon, mert gyorsan elterjed hogy te mindenkivel ezt csinálod aztán le se szarnak majd........
2012. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 lila nyuszi ***** válasza:
Amúgy hova költöznétek?
2012. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova költöztök. 130 km-re kb Dunaújváros, Mezőkövesd, Várpalota, Kiskunfélegyháza van Bp-től. Figyelj, eddigi tapasztalataim szerint a Dunán inneni lányok közvetlenebbek, viszont nehezebb őket átlagban megdönteni (kivétel Szolnok, Kecskemét és úgy a Duna-Tisza köze, mert ott eléggé fehérmájúak). Az északiaknak nagyok a csöcseik, szóval, ha azt kamázod, ott jó lesz. A Dunántúliak átlagban prűdebbek és arrogánsabbak, de a kivételek szélsőségesen nagy ribik, szóval meg lehet pattintani a nyerspógár $eggecskéjüket. Nagyjából ez a helyzet. Jó a vidék, de mondjuk én is szívesebben kukázom a fővárosban, mert nagyobb a választék. Nyugi, jó lesz ez. Még az én kis paraszt városomban is elég nő van ahhoz, hogy változatos legyen a minőség. Hajrá vidéki lányok! ;))
2012. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd megtanulod milyen a jó falusi fíling. Friss husi leszel!
2012. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha leköltöztök a kisvárosba, sokszor fogsz találkozni Zolnay főhadnaggyal, meg Mátéval is, de lehet az olajbogyók is dobálni fogják a gránátot a házatok körűl. Készűlj fel hogy gyakran le lesz zárva a főutca és a városközpont, no és persze a határ a forgatások miatt! Csajok szintjén Járai őrnagy viszi az összeset, úgyhogy jobb lesz ha jóba leszel vele!
2012. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon nagy volt!!! :D Hatalmas lájk!!!
2012. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Köszi!

:D

2012. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!