Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szép arcú molett lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép arcú molett lánynak tényleg semmi esélye a pasiknál?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. így nézek ki, ápolt vagyok, és sokak szerint szép arcom van.



2012. márc. 6. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, semmi gond ezzel az alkattal. Nekem tetszik, ha egy lány husi. Pont az volt ezzel a problémám, hogy az ilyen lányoknak volt fenntartása velem, mert én vékony vagyok.
2012. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező.

Nem a súlyod a probléma, hanem az emberek hozzáállása.

Nekem is nagyon tetszik a képen lévő hölgy.

Igen, jó lenne párnak.

Ki mennék vele az utcára kézenfogva? Talán...

El mernék menni vele strandra? Nem...

Érdekes válaszok ugye?

Szóval a pasik nagy részének tetszik, de valamiért kinézik és lenézik az ilyen hülgyek mellől a pasikat.

És ez itt a baj.

Most biztosan sokan lehúznak majd, pedig ha bárki magába néz, tényleg ez a helyzet.

2012. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, amugy meg kettonkhoz semmi koze nem lenne senkinek. En meg lenezem a dohanyosokat.
2012. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az alak meg jo,viszont hiaba linkeled ide egy akarki fenykepet;nem tudom ferfitarsaim hogy vannak vele de en elsosorban az arc es a viselkedes alapjan dontom el hogy tetszik e valaki.Hogy oszinte maradjak, a tulzottan elhizott nok nekem sem jonnek be, viszont volt mar duci baratnom, es mig vele voltam soha eszembe se jutott hogy miert nem karcsubb.

Az alakony kivul van meg egy nagyon fontos tenyezo, megpedig az hogy te hogyan allsz hozza a dolgokhoz.Nagyon sokat szamit az a bizonyos "kisugarzas", ami nem mas mint az a mentalitas reszedrol ami hozzasegit ahhoz hogy `batran` viszonyulj a ferfiakhoz.

(30/F)

2012. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm az őszinte válaszokat! Tudom, hogy a kisugárzás nagyon sokat dob egy duci lányon, de első körben úgyis mindenki a külsőt nézi, aki azt mondja, hogy nem, az hazudik! Persze ez ízlés kérdése, kinek a pap, kinek a papné, de azért megnyugtató, hogy az anorexia kezd kimenni a divatból! ;)
2012. márc. 9. 22:55
 16/16 anonim válasza:
van esélye. nézz el a [link] -ra. csak vigyázz a beteg állatokkal mint pl a zsírcsajos blogger.
2015. jún. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!