Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem merek megszólítani egy lányt,amelyik meg még szép is tetszik is,ahhoz meg pláne nem.Ha lányok között vagyok,akkor leblokkolok.
2012. márc. 4. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig eröt kell venni magadon és odamaenni ,különben soha az életbe nem lessz barátnöd.Odamész megszólitod aztán majd lessz valami ,legfeljebbe beégsz de legközelebb már jobban fog menni.
2012. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten
2012. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biciklizés sem megy gyakorlás nélkül. Szóval hajrá!
2012. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát,igazából aki(k) tetszenének azokat jó ha egy héten 3x látom,és akkor is vannak körülöttük vagy 20-an,az osztályból meg senki sem tetszik
2012. márc. 4. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
jó kifogás sose rossz.
2012. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se merek senkit leszólítani, szóval inkább prostizni szoktam.
2012. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de én nem fogok 15 évesen prostizni,és nem is akarok
2012. márc. 4. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem mersz leszolitani senkit es nem akaraz prostizni, nem fogsz dugni meg egy jo darabig :D talan soha
2012. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én meg a fiúktól "féltem" úgymond! nos gondolkodj el rajta én is ezt tettem! miért is félek? hamar rájöttem hogy csak annyit agyaltam azon hogy oda megyek beszélek velük meg stb.. hogy gondolatban 50 x kinevettek, 50x elküldtek..(mondjuk engem mindig megaláztak mert mindenhol új voltam, így alakult ki a félelem) stb.. de erőt vettem magamon mert minek is féljek?! és rájöttem igazam volt! Bátorság először nehéz de próbálkozz! :D Sok sikert!!! és tényleg ne csüggedj ha nem mindig sikerül te megpróbáltad ez a lényeg türelem és bátorság! ;)
2012. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!