Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan, ezek a nők mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, ezek a nők mivel jobbak?

Figyelt kérdés

Nem tudom kinek a fejében fordult már meg az a gondolat, de engem rettentően zavar, hogy az ilyen alja, nagyszájú, közönséges nőknek több pasija van mint nekem valaha is lesz..és nem azért mert rosszabbul néznék ki, sőt..ez nem fér a fejembe, mondjuk ha meglátok egy olyan párt, ahol a fiú teljesen rendben van, szimpatikus arcra, jól szituált, és összeáll egy ilyen retek nővel, akinek ráadásul még a viselkedése is kívánnivalót hagy maga után. (arról nem ejtenék szót, hogy az agyi kapacitása sem valami irigylésre méltó..)

legtöbbször az ilyen vérszívók túlsúlyos, nagyszájú, közönséges nők..így tudnám legszebben leírni őket. a konzervatívabb, visszafogottabb viselkedésű, kinézetű nőknek esélyük sincs ezek mellett?!:(

valaki magyarázza meg nekem mért..


2012. márc. 4. 17:05
1 2
 1/19 Red-Bull-Racer válasza:
Talán könnyebb prédának tekintik azokat, ha ezzel kapcsolatban beszélgetnél szívesen válaszolok 25 /F
2012. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva is igaz kedves kérdező :( A tróger köcsögnek van barátnője a kedves, megértő srácokat meg leszarják!
2012. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

# 2/2


igen, annyi a különbség, hogy a tróger köcsögnek csinos, szép barátnője van, kb. mint egy barbi-baba, de ezeknek meg ilyen nő kell inkább..

2012. márc. 4. 17:13
 4/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Én már beletörődtem, hogy normális lány nem akar olyan barátot mint én :S Csak a remény marad!

2012. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amig csak a leghelyesebb pasikat veszed szamitasba nem lesz baratod, azok a rIbikre mennek.
2012. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem elég egy pasi, de az szeressen. A nagyszájú ribik nekem hiába büszkélkednek, hogy minden héten más dugja őket, ez engem nem zavar, talán még jót is nevetek rajta.
2012. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Te ia s legjobb külsejű hapsikra mész, így ne is várj csodát.


Ha észrevennéd a csendes, értelmes és kevésbé helyes fiúkat is, akkor biztos lenne párod.

2012. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Semmivel, de ha te így ócsárolod őket, attól nekik nem lesz rosszabb vagy kevesebb barátjuk. Ez nem így megy. Kezdeményezz te is bátran, nem fogsz belehalni, és lehet megkaphatnád simán azt, aki kell neked.
2012. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 7/7

ezt honnan veszed?pont ezaz h nem. nem úgy írtam a kérdésemben sem, hogy egy irtó helyes pasival van, hanem h SZIMPATIKUS. ez nem feltétlenül azt takarja, hogy ilyen kigyúrt állat, amit manapság "jópasi" címszó alatt fut.

2012. márc. 4. 17:28
 10/19 A kérdező kommentje:

# 8/9


ezek tények.csak azt mondom, amit látok. nem vagyok az ilyen kezdeményezések híve, sztem ez nem a nő dolga lenne, 1-2szer elmegy, de amúgy..

2012. márc. 4. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!