Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért képzelik a nők mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képzelik a nők mindig az ő hangulatukhoz kell igazodni?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött,hogy tetszett egy lány,amit a tudtára is adtam,de visszautasított.

Azóta hónapok múltak el és most ő szeretne randizni velem.

Mégis mit képzel?!

Ha nincs ló,jó a szamár is?!

Visszautasítottam és neki nem tetszett.

Mégis hogyan képzelik ezt a nők?



2012. márc. 4. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan, ha nincs ló jó a szamár is... a férfiak is szoktak ilyenek lenni. Nem kell általánosítani.
2012. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Te vagy a hulye mert mit idegesited magad holmi szutyok moslekon?

Altalaban se kell sokat adni arra, h mit ugat egy no.

2012. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
A taktikád legyen a következő: Dugd meg és hagyd ott ;-)
2012. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"A taktikád legyen a következő: Dugd meg és hagyd ott ;-)"


Ez jó ötlet.

2012. márc. 4. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, ne dugd meg, csak magadat égeted vele, legyél már észnél. Jól mutatna az "önéletrajzodban", hogy megdugtam egy hülye p*csát, aki amúgy el se tudja dönteni, hogy kedvel-e, de sikerült elkapnom abban a pillanatban, amikor épp kedvelt?

Tiszta röhej.

Amúgy meg ezt leszámítva lehet, hogy nem hülye a csaj, csak nem volt tisztában azzal, micsoda jó pasit szalajtott el, és mivel most rájött, igyekszik visszaszerezni azt az anno elbaltázott nagy lehetőséget. Feltéve hogy tényleg jó pasi vagy.

Az érzelmekről meg annyit, hogy ezt muszáj elfogadnod, a férfit az ész irányítja, a nőt meg a szív. Jobban örülnél inkább egy olyan "nőnek", aki sose hallgat az érzelmeire? Akkor leszel igazi papucs, mert annak a nőnek tutira soha nem tudsz majd megfelelni, neki pedig esze ágában nem lesz, hogy megfeleljen neked.

Szóval szokd meg, hogy mi csajok érzésekből döntünk, ha rájöttél, hogy ez inkább jó, mint rossz, tetszeni fog, csak az elején nehéz.

Majd írj, hogy milyen a csaj alapból, mert kíváncsi vagyok hogy csak habókos vagy tényleg egy hülye tyúk.

2012. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ott az igazsag, leszopatod, megkefeled aztan kozlod vele, h igazabol rajottel, h megvaltoztak az erzelmeid szal papa:D

En ezt szoktam;)

2012. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most épp azon folyik a duma, hogy mit képzelnek magukról a nők, hogy ők bárkinek az érzéseivel játszhatnak. Akkor most őszintén, ha ezt csinálod, előző kommentelő, akkor te mennyiben van külömb, mint a kérdésben említett lány? Ugyanaz, érzésekkel játszani.
2012. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy koptatott le? Azt mondta, hogy "bocs de nem birom az arcod?" Akkor én is elhajtanám a g*cibe. De ha csak "éppen nem ért rá, nem volt kedve" akármi, akkor meg legyél olyan nagyvonalú, hogy átlépsz ezen a problémán.
2012. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!