Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túl biztató mi? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl biztató mi? :S

Figyelt kérdés
Nemrég szemet vetettem egy lányra aki igencsak megtetszett és ezt ne mis próbálom leplezni. De úgy voltam vele előbb felveszem Fb-re kicsit tapogatolózok mielőtt "lerohanom". Azonban kicsit meglepődtem... több mint 850 ismerőse van(mai lányok boldog boldogtalant felvesznek)bejelöltem és semmi írtam neki üzit, de arra sem jött válasz. Ezek után kicsit aggódva megyek oda hozzá, de mindenképpen meg kell tennem mert életem végéig bánnám ha hagynám elveszni. Arra lennék kíváncsi, hogy ti mire tippeltek miért nem akarja felvenni velem a kapcsolatot ? :S Főleg lányokat kérdezem mi lehet az oka amiért nem írt vissza ?
2012. márc. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak simán nincs most gép előtt..várj egy kicsit. Aztán ha tényleg ennyire tirpák, h válaszra sem méltat, akkor ne sajnáld, hogy nem lesz a tiéd.

18L

2012. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok pofont kaptam már: :) Eret nem vágok magamon ezért, de azért jó lenne már egy olyan lány aki nem csak tönkre akar tenni :S
2012. márc. 3. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, h naponta kap 10 ismerkedős levelet és unja
2012. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen lányt, és nem 10 hanem 110 olvasatlan üzenetük van, és még keveset mondtam (komolyan), de ne éld bele magad, ha húzod az időt, hogy odamenj, észreveszed, hogy annyira rástresszelted magad, hogy közben már beleszerettél, és csak rosszabb lesz, ha ez miatt béna leszel azért, ha szimplán am is elküldött volna akkor meg azért. (saját tapasztalat)
2012. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Fb bejelölés nagyon nem jó, mert nem társkereső, napi szinten jelölgetnek be fiúk, irok,hogy "szia, honnan ismerjük egymást?" általános válaszok erre,hogy sehonnan csak tetszel vagy elakartam kérni a számod...valószínű őt nem is érdekli,inkább visszaigazol.Mindenképp jobb lenne ha személyesen vennéd fel vele valahogy a kontaktot....
2012. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!