Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, felszedtem néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, felszedtem néhány kilót. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Első randink lesz, még csak képeken láttuk egymást, rólam nyár eleji képeket látott, amikor pár ( 4-5 kilóval) kevesebb voltam. Akkor is volt pici hasam, és most is van. Szerintetek így is tetszeni fogok neki? Viccesen megemlítettem, hogy én is felszedtem pár kilót. Amit le is fogok adni! Csak március közepén jutok pénzhez és akkor tudok elkezdeni kondizni. De addig is egy héten 3-4x nagyokat sétálok ( 5 km kb. ).

20L - 29F



2012. márc. 3. 20:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jesszus, ilyen picike vagy ekkora mellekkel? :D deédi. viszont ha futni kezdesz, akkor valami nagyon ó minőségű sportmelltartót vegyél ;)


amúgy meg a pasik ha arányosan oszlik el, nem veszik észre a 4-5 kiló felesleget. ha élőben már sokat látott volna meztelenül és ismerné minden porcikádat, na akkor észrevenné. de így kizárt. na meg ha előnyösen öltözöl fel, az teljesen el is tudja rejteni :)


21L

2012. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!