Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Buliba melyik csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Buliba melyik csajt nézitek meg jobban?

Figyelt kérdés

ha átlagosan,naciba,trikóba van,vagy magassarkú,szoknya?

és melyik csajhoz mentek oda inkább?a nacishoz vagy a szoknyás,csinihez?vagy ti mi alapján mentek oda valakihez?


2012. márc. 1. 19:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nálam mindig bevált. Táncolj ahogy szoktál. Nem tudom mennyire tudsz, nekem kell egy deci vodka mire úgy érzem tudok. xD Ringasd a csípőd, szemelj ki egy srácot, keresd a szemkontaktust, ha rádnéz kicsit megrángatod a szemöldököd beleharapsz az ajkadba. Ezek mind nonverbális jelek. Tudat alatt értenie kell. :)
2012. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Rám nem hatnak az ilyen trükkök.
2012. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért ha olyan lány adna ilyen jeleket aki neked tetszik és nem mennél oda elég puhapö*csű vagy.
2012. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Általában nem ismerkedek ilyen helyeken. Ha ott vagyok, az csak azért van, mert a haverok elhívtak. Kéthavonta ha egyszer előfordul.
2012. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

senki nem ismerkedik buliba?mert ezt nem hiszem el.. :D

köszi a válaszokat 19:33 ;) remélem bejön.. :D

2012. márc. 2. 19:41
 16/22 A kérdező kommentje:
fiúk!nálatok hatásos ez a szemedbe nézős msoslygós szájharapásos módszer?
2012. márc. 2. 19:48
 17/22 anonim ***** válasza:

Oké, megint én vagyok a srác, aki nem ismerkedik ilyen helyeken... de: A 79%-os csaj metakommunikációról, nonverbális jelekről beszélt, szóval most így a legtöbb fiú nem fogja tudni végiggondolni, hogy neki ez tetszik-e. Nyilán ez csak az adott helyzetben érvényes. A másik az, hogy - bár én "csak" férfi vagyok - szerintem ez a módszer csak amolyan tipikus női praktika, amelyet ilyen szexisen, véletlennek tűnően kell (kéne) végrehajtani. Szóval ha bárgyún mosolyogsz egy srácra, és közben harapdálod az ajkaidat, az úgy nem lesz jó.

Just my 2 cents.

2012. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
oké,de miért nem ismerkedsz ilyen helyeken?még mindig nem értem
2012. márc. 2. 20:00
 19/22 anonim ***** válasza:
A bulizós lányok nem az a közeg, ahonnan szeretném, hogy a barátnőm kikerüljön. Persze, ez nyilván nagy általánosítás meg minden. Az egy éjszakás dolgok meg nem érdekelnek.
2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát ez elég furi,mert nem hiszem h csaj a ribik mennek bulizni..minden normális ember jár bulizni :D
2012. márc. 2. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!