Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők miért?

Figyelt kérdés
160 cm-es vagyis meglehetősen alacsony pasi vagyok.Évek óta csak nagyon nehezen vagy inkább sehogy nem találok lányt, nőt magamnak. Oké, ha azt mondjátok,hogy keressek magamnak egy hasonlóan alacsony lányt,de ilyet nagyítóval is alig-alig találni.Ha van is, az is egy magasabb pasival akar járni.Miért kell rögtön itélkezni? Miért nem tudtok esélyt adni? Genetikailag nem nőttem magasabbra, innentől kezdve már esélyem sincs lányok?
2012. márc. 1. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt nem is a 175-180 magas hölgyekkel van a baj, mert hozzájuk tényleg alacsony vagy, hanem a 155-160 magas lányokról, akik állati ösztöneik által irányítva szintén a 2 méter magas srácokra buknak. A pénz mellett a másik megoldás egy ázsiai lány lenne, mert egyrészt az átlag felszínes magyar nőnél mindenképpen értékesebb, másrészt neki nem lenne probléma a magasságod.
2012. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

erről tényleg nem tehetnek a nők, egyszerűen genetikailag ez a vonzó, mert a magasságot az erővel társítják, az erőt meg azzal, hogy biztonságban érezhetik magukat a srác mellett.

igaza volt az egyik előző válaszolónak, hogy ha ezen kiborulsz vagy akármilyen formában hangot adsz, akkor jelentősen rontod az esélyeidet. a magabiztosság viszont vonzó. én ismerek nálam alacsonyabb, duci pasit, akinek olyan lehengerlő a személyisége és a humora, hogy simán le tudna venni a lábamról, ha akarna. szóval ne add fel, és főként ne puffogj ezen.

2012. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!