Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők miért?

Figyelt kérdés
160 cm-es vagyis meglehetősen alacsony pasi vagyok.Évek óta csak nagyon nehezen vagy inkább sehogy nem találok lányt, nőt magamnak. Oké, ha azt mondjátok,hogy keressek magamnak egy hasonlóan alacsony lányt,de ilyet nagyítóval is alig-alig találni.Ha van is, az is egy magasabb pasival akar járni.Miért kell rögtön itélkezni? Miért nem tudtok esélyt adni? Genetikailag nem nőttem magasabbra, innentől kezdve már esélyem sincs lányok?
2012. márc. 1. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezek, egyszerűen nem tetszenek a nálam alacsonyabb pasik. Nem tudok vonzódni hozzájuk. Az esélyt megadom a megismerkedésre ilyenkor is, de az érzéseimet nem tudom befolyásolni. Nem direkt van, nem azért h neked rosszabb legyen, el kell fogadnod h van akinek a magasságod miatt nem fogsz tetszeni. Ahogy van akinek az izompacsirták nem tetszenek, van akinek meg a kicsit mackósabb típusúak..


20L / 177 cm!

2012. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, érdekes, hogy miért van ez. Én sem vonzódom egy bizonyos magasságon alul. Nem szándékos, vagy "rögtön leírás", egyszerűen csak így van. Nálam legalábbis. Ahhoz, hogy vonzónak találjam, rendkívül megnyerő tulajdonságokkal kell rendelkeznie. Megértem, hogy ezt mennyire igazságtalannak tartod. Talán többet segítek ezzel: Ne verd nagy dobra, hogy ez zavar. (Főként önmagadban kell elrendezni.)Az önbizalom és a lazaság mindig nagyon klassz dolog. Előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját.
2012. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem én,szóval ha tele lennék zsetonnal, akkor senki se foglalkozna a termetemmel.Hát azt hiszem mindenki jobban jár ha most nem írom ki a gondolataimat.
2012. márc. 1. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezek, hanem mivel 180 centi vagyok leány létemre, nem szeretném a hónom alá csapni a pasimat, és lenézni rá.
2012. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nyernél a lottón, akkor se kellenél :D
2012. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy senki se írta, hogy ha pénzes lennél, akkor már lenne csajod.
2012. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha pont elég pénzed lenne ahhoz, hogy 20 centit tudj valahogy növeszteni és növesztenél is magadon, és egyébként az esetem lennél, akkor kellenél! Na ennyit számítana a pénz!


20l

z első voltam.

2012. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és ne akard az én gondolataimat hallani, főleg amikor valakinek van egy szembetűnő, másnak hibának számító testi adottsága és erre a másik nemet támadja, hogy mi az hogy így nem megfelelő.. Én meg sokaknak túl magas vagyok biztos a többi pasival van a baj, hú megyek le is lövöm őket, id.... Különben is minek írsz ide, ha előre tudod a válaszokat, és úgysem változtat semmit a véleményeden? Ja az a bajod h most nem jelentkezett senki h jajj engem érdekelnél írj rám *.*:):$$$$$ pfff
2012. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van, sehol sem utaltam a pénzre.
2012. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, min vagy meglepődve? A nők felszínesek, szinte mind és kétszínűek, a belső értékekről papolnak, de csak a külső érdekli őket. Egyébként tényleg a pénz a megoldás, mert az a másik dolog, amire ugranak, mint légy a légypapírra.
2012. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!