Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 195cm magas vok átlag testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

195cm magas vok átlag testalkatu, furán jön ki ha egy molett lánnyal jövök össze?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
igen..nagyon..
2012. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést fogalmazol meg akkor még várj a párválasztással. :D
2012. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne a külsőségeket nézd és főleg ne mások véleményét!!! ha tetszik neked egy molett lány akármilyen a testalkatod akkor érezd jól vele magad!! ;)
2012. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már ne hari de te miért nem vársz helyettem is?
2012. febr. 29. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen furán jön ki, hogy ilyen egyáltalán az eszedbe jut. Pedig azt hittem a 13 évesek nem nőnek 195 centire. Ha csak a külső érdekel/ mit gondolnak a haverok a csajodról inkább hagyd az egészet nem vagy érett egy kapcsolatra
2012. febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
..nem fura az a te dolgod,milyen magas a lány?
2012. febr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

figy nem 13 éves vok az te vagy szóval ha beszólogatni akarsz jobban teszed ha elhúzol.


173 cm

2012. febr. 29. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok a koromhoz képest normális választ adtam, de ha neked az számít, hogy hogy mutatsz egy teltebb lánnyal az elég szégyen. Ennyire felszínesnek lenni? Inkább azért legyél valakivel, mert szerelmes vagy belé, és büszkén mész mellette az utcán, hogy igen ő az én barátnőm, ne azért menj mellette úgy mert egy magazinról kilépett cicababa, akire irigykedhetnek. Ezt figyelembe véve szerinted hülyeség amit írtam? Mert a kérdésedből és reakcióidból ez a viselkedés jön le. Ha igen, az csak téged fog minősíteni. Érdekes hogy én tudok normálisan válaszolni te meg csak hőbölögsz ha olyan választ kapsz ami nem tetszik akkor minek írtad ki? Hogy mások megnyugtassanak hogy senki nem fog ferdén nézni, hogy nálad teltebb csajod van? Tessék: SENKI NEM FOG.... Ennél általában érettebbek az emberek. Általános iskola után nem azt nézik, ki hány kiló meg szemüveges-e. Még azt is jobban megérteném ha a -20 centi miatt tettél volna fel kérdést
2012. febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vaéahol iagazd van oké, de ne mond hogy nem nézik az emberek meg mind1 stb mert mindnekinek megvan a saját izlése.
2012. febr. 29. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a saját ízlése de gondolod hogy valaki beleszólna abba, hogy neked milyen legyen, meg milyen csajokkal járj? Nem hiszem. Főleg annyi hogy csak molett? Még ha azt írtad volna, hogy csúnya de a személyisége bejön és szereted stb...

Egyébként mit érdekel mások véleménye ha boldog vagy vele? Nem azon kéne görcsölnöd, hogy mások mit gondolnak a barátnődről. Én még sose hallottam olyat, hogy valaki beszólt volna a másik párjára. Nekem is volt olyan, hogy láttam egy barátnőmet a pasijával, megjegyeztem magamban, hogy nem is olyan jó pasi... de kit érdekel ha nem nekem kell vele járnom, vagy mért zavarna az, ha a barátnőm pasija nem helyes számomra? Szerintem az emberek többsége így áll hozzá aki nem az meg annyit is ér nem érdemes vele foglalkozni

2012. febr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!