Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csúnyák Angliában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csúnyák Angliában a lányok?

Figyelt kérdés

Nyártól megyek ki 1 évre, és olyan rémhíreket hallottam, hogy rossz a kaja, és csúnyák a lányok?

Igaz ez?


Persze tudom, mindenhol vannak szépek is, de a nagy átlagot kérdezném, nem az "elit" nőit.


2012. febr. 29. 17:46
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
igen, nem a legszebbek. nyilván vannak kivételek. én voltam már ott, és a legtöbben nem túl vékonyak, de mivel én is nő vagyok, szerintem ez nem számít. a kaja... az se a legjobb. sőt. én a legtöbbször inkább ettem a mcdonald's-ban ^^"
2012. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Angol nők rondák, és beképzeltek. De sok a kelet európai, meg mindenféle bevándorlók, akik néha üde színfoltjai a felhozatalnak.
2012. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem annyira nem vészes, az amcsi lányok sokkal csúnyábbak. Ott ha szép lányt látsz, az biztos h 1. v 2. generációs bevándorló.
2012. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ritka az angolok között a szép nő.Nézd meg Milla Jovovichot ő kelet európai orosz-ukrán ,és kitűnik amerikában.
2012. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
a kaja tényleg rossz, gasztronómia kb. nincsen, de te ettől még tudsz főzni magadnak. és rengeteg a bevándorló, szóval fogsz találkozni szép lányokkal is.
2012. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja sok a rusnya.
2012. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én hollandiában voltam, meg belgium, de ott se voltak szépek. Szokatlanok voltak, bár kinntvoltam egy ideig, és kompromissumotkat kötöttem. Nagyjából hozzájuk szoktam, és aztmondtam hogy aranyos. Nem szép, csak aranyos. De tény, hogy másak, és egyre nyugatra kevesebbedik. Romániában sokkal több szép lány van mint magyarorságon, de ukránvan is van pár.
2012. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ahol úgymond kevesebb népek keveredtek ott kevésbé szépek.Magyarországon rengetegféle nép keveredett ezért annyira különbözőek a magyarok és nincsenek olyan jellegzetességek mint a mondjuk a németeknél.
2012. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17:04 Romániában? Viccelsz? Erdélyben ahányszor szép lányt láttam, az mindig magyarul beszélt, a román lányokhoz képest még az angolok is gyönyörűek :)
2012. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most voltam kint pár hónapja, úgy érzem elfogultság nélkül mondhatom, hogy ez a sztereotípia teljes mértékben igaz.

Csúnyák arcra is, punnyadtak, nem tudnak öltözködni. A kivétel igencsak ritka.

2012. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!