Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Ezt írta az egyik, teljesen őszintének tűnt.


Nem akarok álszent lenni. "A belső a fontos, nem a külső." nagyon szépen hangzik, de távolról sem igaz, legalábbis nálam biztos nem. Éppúgy nem tudnék beleszeretni olyas valakibe, akihez fizikailag nem vonzódom, de egyébként jól kijövünk, jól érzem magam vele, mint ahogy olyan valakibe se, aki vonz fizikailag, de közben meg egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon. nekem mindkét dolog egyformán fontos. Persze van egy ideál a fejemben, de tisztában vagyok vele, hogy ilyen férfi talán nem is létezik, mindenesetre próbálok a hozzá leginkább hasonlóra rátalálni.



Szóval olyan pasit akarnak, aki a legjobban megfelel az ideálnak. Csak az a gond, hogy a legtöbb lány fejében Brad Pitt vagy az a kalózos tsávóhoz hasonló pasik vannak. Innentől kezdve az átlag pasiknak nagyjából lőttek is.


2012. febr. 28. 22:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem egészen ilyenek, mert csak és kizárólag a külső számít nekik, a belső egyáltalán nem. Ha vki csúnya, nem is érdekli őket h belsőre milyen, ha jól néz ki, akkor pedig belsőre is tökéletesnek látják.
2012. febr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
nem birom már ezt a hisztit.. most mit kell itt ledegradálni a nőket? akkor esetleg menj el sportolni vmit, ne a gép előtt görnyedj!! persze, sirni egyszerűbb..
2012. febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

,,csak és kizárólag a külső számít nekik, a belső egyáltalán nem. Ha vki csúnya, nem is érdekli őket h belsőre milyen, ha jól néz ki, akkor pedig belsőre is tökéletesnek látják."


Nagy tévedésben vagy. (Nem mondom, van olyan nő, akire ez igaz, de: )

Marhára nem a külső számít, nem kell itt Casanovaként kinézni, elég, ha egyetlen egy dolog megfog az illetőben, mondjuk a szeme.

A másik meg, igenis számít a belső, mert olyan emberrel, akinek nem hasonló az életfelfogása és célja, személy szerint én nem tudok mit kezdeni és halott ügy lenne a kapcsolat.

2012. febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
09:00 A legtöbben ezt mondjátok, de a valóság egészen mást mutat. Ha a belső is számítana, akkor lehetne a csúnya, de okos, kedves, humoros srácoknak is barátnőjük, de vmiért mégsincs.
2012. febr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
miért, te csak szép embereket látsz párban sétálgatni?????
2012. febr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedésben vagy. (Nem mondom, van olyan nő, akire ez igaz, de: )

Marhára nem a külső számít, nem kell itt Casanovaként kinézni, elég, ha egyetlen egy dolog megfog az illetőben, mondjuk a szeme.


Csak mellesleg mondom, hogy Casanova pont hogy nem volt egy előnyös kinézetű ember a korabeli feljegyzések szerint, nem a külsejével vette le a lábáról a nőket.

2012. febr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
hát akkor itt a megoldás. ha Casanova se volt jó pasi, és mégis annyi nője volt, akkor tárgytalan az egész kérdés, és borul a pasik által felállitott elmélet :D
2012. febr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

09:46 Nem, jó pasit ronda lánnyal szoktam látni, fordítva viszont nem.

09:49 Akkor még nem ilyen volt a világ, nem minden nő a külsőségekre ment. Mellesleg ki tudja, mennyi igaz a Casanovával kapcsolatos hiedelmeknek.

2012. febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A 9:00-ás hozzászóló vagyok.


Tudom én, hogy mindenki azt mond amit akar, de az, hogy neked még nem volt szerencséd, az nem azt jelenti, hogy másoknak se és emiatt minden lányra azt mondod, hogy csak a külső számít nekik.

Ez egy orbitális baromság, már bocsánat.

Ízlések és pofonok, de egy csomó mindenki sztereotípiákat állít fel, hogy ilyen meg olyan a női nem. Hagyjuk már ezt és ne könyveljünk el mindenkit ebbe a kategóriába.

Én sem vagyok egy csúcs modell, de egy bányarém se és magasból tesznek a fejemre. Erre mi történik. Itt megismertem valakit, aki lehet, hogy másoknak nem egy jóképű srác, de nekem az és emellé a belső tulajdonságait nézve kiköpött olyan, mint én és kezdek teljesen belehabarodni.

Na ezek után mondd, hogy mindenkit a külső érdekel.

2012. febr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Itt nem lehet megismerni senkit és összejönni vele. Ne hazudj ekkorát, mert már ez bajszos vicc.
2012. febr. 29. 12:51
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!