Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Ezt írta az egyik, teljesen őszintének tűnt.


Nem akarok álszent lenni. "A belső a fontos, nem a külső." nagyon szépen hangzik, de távolról sem igaz, legalábbis nálam biztos nem. Éppúgy nem tudnék beleszeretni olyas valakibe, akihez fizikailag nem vonzódom, de egyébként jól kijövünk, jól érzem magam vele, mint ahogy olyan valakibe se, aki vonz fizikailag, de közben meg egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon. nekem mindkét dolog egyformán fontos. Persze van egy ideál a fejemben, de tisztában vagyok vele, hogy ilyen férfi talán nem is létezik, mindenesetre próbálok a hozzá leginkább hasonlóra rátalálni.



Szóval olyan pasit akarnak, aki a legjobban megfelel az ideálnak. Csak az a gond, hogy a legtöbb lány fejében Brad Pitt vagy az a kalózos tsávóhoz hasonló pasik vannak. Innentől kezdve az átlag pasiknak nagyjából lőttek is.


2012. febr. 28. 22:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kell, hogy vonzódjam a pasihoz, de közel sem kell Brad Pittnek lennie! Vagy fordítva, tőlem lehet Brad Pitt is, ha nincs benne valami "plusz", ami engem megfog!

Egyáltalán nem vonzanak a szépfiúk, nekem sokkal inkább a kicsit macis, barna hajú, barna szemű, közepesen férfias pasik jönnek be. Nekem ez az "ideálom", de ha valamivel megfog, akkor más típusú pasinak is van esélye. :)

2012. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
22:37-es, nah a kommented után, több millió privit kapsz majd, mert felbátorítod az embereket.xD
2012. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
75%

"Csak az a gond, hogy a legtöbb lány fejében Brad Pitt vagy az a kalózos tsávóhoz hasonló pasik vannak."


Ez szerintem rohadt nagy tevedes.

Es sracok, ti se legyetek alszentek.

A külsö mindenkinek szamit. Pont.

22/L

2012. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

"Ez szerintem rohadt nagy tevedes.

Es sracok, ti se legyetek alszentek.

A külsö mindenkinek szamit. Pont.

22/L"


Képzeld nekem nem számít és ez nem álszentség:P és jó lenne, ha nem kezdenél okoskodni, hogy nincs igazam, mert én nem te vagyok!

2012. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

22:39: Én is erre számítottam, de egyet sem kaptam! :) Úgy látszik, itt nem ilyen típusú pasik vannak! :)


Komolyra fordítva: VAN az ideálomnak megfelelő pasi az életemben! :)

2012. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
A lányha kell foggal, körömmel ragaszkodnak az ideálhoz. Megvan hozzá a fegyverük. Elszédítik a buta, jóképű, kigyúrt, szemétláda és nagypofás alfahímet, lefekszenek vele és gyereket csináltatnak amguknak. Innetől kezdve már tudják is zsarolni a pasit, hogy legyen örökre az övé.
2012. febr. 28. 23:09
 17/34 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy. Nem sok mindent lehet ehhez hozzáfűzni.
2012. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen, az ostoba nők ezt teszik! Aztán meg verik a fejüket a falba, hogy a pasi megalázza őket, és fűvel-fával megcsalja őket.

Értelmes, magára valamit is adó nő ilyet nem tesz.

2012. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

valamelyik ilyen, valamelyik nem.

én pl. olyan sráccal járok akit a legtöbben lerondáznának de én mégis őt imádom és a szememben ő a legszebb pasi.

nekem az egzotikusabb pasik tetszettek mindig is, a "furák".

a pasik is megnézik Pamela Anderson-t az átlagos csajuk mellett, ez pont olyan.

2012. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"Éppúgy nem tudnék beleszeretni olyas valakibe, akihez fizikailag nem vonzódom, de egyébként jól kijövünk, jól érzem magam vele, mint ahogy olyan valakibe se, aki vonz fizikailag, de közben meg egyáltalán nem vagyunk egy hullámhosszon."


Az állítás második része azért nem igaz, mert ha beindul a kémia az illető iránt, akkor úgy meghülyülünk, hogy bár az eszünkkel tudjuk, hogy egy gyökér, és gyakorlatilag semmi közös nincs bennünk, mégis menthetetlenül bele fogunk zúgni. Ezért mondják, hogy a szerelem öl, butít és nyomorba dönt.

2012. febr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!