Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem túl "nyers"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem túl "nyers"?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányokhoz szól a kérdés. Nem túl nyers, ha egy srác úgy szólít le titeket, (vagy ha először online veszi fel a kapcsolatot veletek) hogy: szia, nagyon tetszel, ezért vettelek fel (pl.msnre), vagy mondjuk, szeretnélek jobban megismerni.
2012. febr. 28. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ha a büdös életben nem látott még, akkor sehogy ne vegye fel a kapcsolatot velem online.


20L

2012. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
valahogy el kell kezdenie, szerintem nem túl "nyers", bár ha más szöveggel indítana na meg élőben az jobb lenne
2012. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább eléggé esetlen, a 'szia' és a 'nagyon tetszel' közé érdemes legalább fél óra egyéb beszélgetést beiktatni.
2012. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát én az ilyeneknek vissza se szoktam írni ha nem is találkoztam még vele.... ha meg személyesen mondja.. akkor meg azt mondom oké aztán szia mert ha csak egyszer meglát aztán így oda állít nekem az túl gyors és általában a bunkók csinálják ezt.... de ha több ideje figyel és észre veszem akkor ha már rám r vissza írok neki ha köszön köszönök ha beszél hozzám beszélek vele! de akkor se mondja ki rögtön hogy szia tetszel járunk?? vagy randizunk? ez zavaró... és igen ez túl nyers!!
2012. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki a képeiden, akkor úgyis visszaírnak.
2012. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezt az online kapcsolat felvételt úgy értem, hogy látásból ismerik egymást, de mondjuk távolság vagy más miatt online veszi fel a kapcsolatot. Ez esetben a "szia, szeretnélek megismerni" jó kezdés?
2012. febr. 28. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy kicsit azért írhatnál többet. Mondjuk h hol szoktad látni és szimpatikus és szeretnéd megismerni, meg hgyg persze nem akarod lerohanni, de megérted ha elutasít, mert te is tudod, hogy nem ez a legjobb módja az ismerkedésnek. h élőben nem merted megszólítani. stb..
2012. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha jól nézel ki teljesen mindegy mit mondasz.
2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz egy b.szott hülyeség már bocs.


20L

2012. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár fiú vagyok, de gondoltam válaszolok:)

Egyszer felvettem így egy lányt msn-re. Totál véletlenül láttam meg egy közösségi oldalon, nagyon szimpatikus volt, jól is nézett ki, aztán felvettem msn-re. Szó szerint nem tudom mi volt az első mondatom, de őszintén leírtam neki, hogy ki vagyok, véletlenül megláttam, aranyos/szimpatikus (nem tudom már mit használtam), és hogy megismerkednék vele. Arra, hogy élőbe találkozzunk gyakorlatilag 0% esély volt, szóval valahogy lépnem kellett. Az elején elég nehezen ment a beszélgetés, látszott, hogy nem foglalkoztatja a dolog, de kivártam egy alkalmat amikor nagyon jó hangulatba beszélgettünk, akkor megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem valahova. Igent mondott, találkoztunk, de kapcsolat végül nem alakult ki (teljesen más ok miatt), de akár alakulhatott is volna.

Ha látsz egy lányt így a neten akivel nincs lehetőség élőbe találkozni akkor egy próbát megér. Ennél másabb szöveget nem nagyon mondhatsz neki ha már felvetted mert úgyis megkérdi, hogy ki vagy, és miért vetted fel, kitalálni valami indokot meg nem érdemes, mert csak rontasz az amúgy se túl biztató helyzeten (mert ugye az előző válaszokba is látszik, hogy nem feltétlen jön be ez a lányoknak).

2012. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!