Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a pont, ahonnan már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont, ahonnan már randinak számít?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Már kétszer szerveztünk programot kettesben, és nagyon jól éreztük magunkat. Mi az a "pont", ahonnan már randinak minősül egy ilyen találkozás?
2012. febr. 27. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikortol mindketten ugy érzitek!!! Ne kivülröl várj erre választ!
2012. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak arra volnék kíváncsi, hogy másoknál hogyan alakult? Ki lett egyáltalán mondva, hogy most "randira hívlak", vagy csak folytatódott úgy, mint idáig?
2012. febr. 27. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi összeismerkedtünk a munkahelyen (nem egy cég, csak egy épület), aztán beszélgettünk, mondta, h. egyszer meginna velem vhol egy teát. Az volt az 1. randink, legalábbis én annak hívtam, mert elég egyértelmű volt, h. mindketten tetszünk egymásnak, és nem szimpla találkozóra hív, hanem randira. De ezt így akkor nem neveztük meg. A következőnél mondta azt hiszem, h. hétfőn legyen a randink. Utólag ha emlegetjük, akkor is azt mondjuk, h. az 1. randink, amikor legelőször találkoztunk.

Szerintem ha az a cél, h. jobban megismerjétek a másikat, tehát azért találkoztok, és terveid vannak a lánnyal, akkor az randi az én szememben.

2012. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen választ vártam! :)
2012. febr. 27. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök. :) (14:36-os vagyok)
2012. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!