Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

elmentem randizni egy volt gimis osztálytársammal minden jól alakult , rögtön meg is beszéltünk egy következő találkozót , elmondta hogy szeretne többet meg sok mindenről beszélgettünk

pl: feljött a szó az előző kapcsolatunkról , elmondta a nevét a csajnak akivel együtt volt utoljára és ma rájöttem hogy ismerem ezt a csajt , és sokkal szebb mint én az biztos vékony szőke magas stb egy top 10 es csaj

ezért megkérdeztem hogy miért szakítottak és azt mondta hogy már nem vonzódott hozzá nem volt érte oda nem volt belé szerelmes

nos most ha egy ilyen nőre azt mondja hogy nem vonzódik hozzá , akkor hogy a p*csába lehet hogy egy kicsit molettebb alacsonyabb csaj pedig vonza ?


2012. febr. 27. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de te vagy a példa a tipikus nöi gondolkodára.:-)
2012. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez a kérdés egyáltalán felmerül benned, akkor lehet, hogy belőled is ki fog ábrándulni hamarosan! Rengeteg olyan gyönyörű nő van, aki belül "üres" - fejben, érzelmileg, stb. Egy NORMÁLIS pasinak pedig az nagyon kevés, ha a nő szép!
2012. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig is az alacsony(abb), vékony, hosszú hajú lányokra bukta. Ilyen volt a nálam 2 évvel fiatalabb exem.

A mostani barátnőm pedig az exemnél 5 centivel magasabb, 10 kg-mal nehezebb, sokkal rövidebb a haja és még 10 évvel idősebb is. Közben 10 évvel fiatalabb lányoknál is van esélyem.

Te nem tudhatod, hogy mi tetszett a srácnak abban a lányban.

2012. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy örülnél, hogy nem a külsőre hajt... Legalább van annyi esze, hogy a "bőr alá" lát és meg tudja állapítani, ki jó ember, ki nem.
2012. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
párommal beszélgettünk és mesélte az előző csajokkal az volt a baj, hogy max fél óráig ha tudott velük beszélgetni akkor is csak a cipőkről vagy a hajáról beszélt stb. pedig azok biztos csini csajok voltak. Úgy tartom a szép külső nem minden, hiába szép valaki ha nem a lelkitársad viszont.
2012. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a külső nem minden
2012. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Attól, hogy valaki szép még nem biztos, hogy megfelelő társ a másik számára.
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat , hát igen nő vagyok lehet h meglátszik de annyira nem fér a fejembe ez a "tipikus férfi gondolkodás " egyszer a nagyobb fejük után mennek utána meg a kisebb irányít :)
2012. febr. 27. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen kérdező. Ebből látszik, hogy különbözőek az emberek.
2012. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!