Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelből tudhatom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelből tudhatom hogy bejövök a fiúnak?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindig előreenged azzal a szándékkal,hogy meglesse a segged.
2012. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj ez fájt XDD
2012. febr. 24. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

ha smároltok és megfogja a melleidet, akkor megkeményedik a farka, ha ráteszed a kezed, akkor nyög egyet és elkezd vetkőztetni

ez elég tuti jele annak, hogy bejössz neki


de már az is egy jel, ha zavarban van, amikor hozzá szólsz

2012. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsót az hasznosabb volt mint a csókolózós farkasos :)
2012. febr. 24. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de én semmilyen farkasról nem írtam, én farokról beszéltem


amúgy komolyra fordítva: a férfiak és nők 90%-a próbálja rejtegetni, hogy tetszik neki valaki, ami teljesen logikátlan, de hát ilyen a szerelem

amikor tetszett nekem egy csaj, én mindenkivel beszéltem, csak vele nem, illetve bunkóskodtam vele, mert féltem, hogy mi lesz, ha észreveszi, én meg beégek, elutasít

utólag persze kiderült, hogy tetszettem neki, és a bunkó-csipkelődő szövegem miatt csalódott bennem

pedig én nem is olyan vagyok

hülyék az emberek, ha szerelmesek, fiúk és lányok is, teljesen össze-vissza viselkednek


rejtegetjük az érzéseinket, közben pont ez a célunk, csak arra vágyunk, hogy felfigyeljen ránk... na mindegy, amikor tetszik valaki, akkor nem tudunk értelmesen gondolkodni, pláne ha tapasztalatlanok, fiatalok vagyunk


aki előbb érik meg és vállalja az érzéseit, az fog előbb párt találni, a többi meg gyerekesen viselkedik tovább

2012. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én is szoktam vele bunkóskodni amikor nem is akarok.de amúgy tényleg igazad van.egyébként lehet hogy ő azért bunkóskodik velem mert én is vagy azért amit mondtál?
2012. febr. 24. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Áh ez valóban így van, és utolsó válaszíró enem is meg

nyugtattál. Én úgy vagyok, h tetszik egy fiú, és ő is álandóan bámul, néz engem, elpirul ha szóba kerülök, vkinek azt mondja h tecek neki, vkinek azt h nem, áh bonyolult..

2012. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!