Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? /Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? /Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elsős egyetemista vagyok, még októberben láttam meg egy lányt, aki más szakra jár, de volt vele közös órám és decemberre elhatároztam, hogy próbálkozni szeretnék nála, de ekkor már jött a vizsgaidőszak és csak bejelölni tudtam facebookon. Leveleztünk egymással valamennyit, egyszer kipróbáltam, hogy mi lenne, ha én nem írnék neki egy ideig, hát akkor ő sem írt. Állandóan az egyik fiú szaktársával együtt látom őt és mindenhová vele megy.


Ma először végre tudtam vele egy kicsit "beszélni", de olyan nagyon szomorúnak tűnt és ő szinte semmit nem kérdezett tőlem, csak azt hogy milyen órám lesz (miért megyek vele, ha nem is arra van órám)... szóval olyan kedvetlenül válaszolt a kérdéseimre néhány szóval, halkan és a tekintete is mintha azt sugározta volna, hogy menj már innen el, ne bánts... Érdekes, hogy amikor egyik szaktársával találkozott, vele tök vidáman elkezdett beszélni, akkor én elköszöntem és a "szia-t" pl. bátran mondta. Úgy érzem, hogy azt a másik srácot szereti, (vele pl. egy csomót beszélget) és én a terhére vagyok, csak nem meri megmondani...


2012. febr. 22. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én keresnék mást. ha akarna valamit, valszeg ő is írna/írt volna neked
2012. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, és annyit lefelejtettem, hogy szerintem sejti, hogy érzek valamit iránta, nem mondtam neki, de a szavaimból ki lehetett szűrni. Vajon miért lehet bánatos, amikor velem beszél?
2012. febr. 22. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. sajnál téged?
2012. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen gondoltam én is arra, hogy talán sajnál, de akkor is nem értem teljesen... És próbáltam viccelődni vele, de semmin nem tudott nevetni. Persze elképzelhető, hogy ő már döntött, és sajnál ezért, hogy én ilyen naivan próbálkozom és azt hiszem, hogy még lehet más a végeredmény. Nem tudom.
2012. febr. 22. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!