Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira milyen helyszínt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira milyen helyszínt, programot tudtok Győrben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 06:14
1 2
 1/14 Zsuzsi12 válasza:
Széchenyi tér?
2012. febr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vmelyik kávézó/teázó esetleg? Pl. a Mandala szerintem nagyon jó hely, én is ott voltam nemrég 1. randin. :)Szabadtéri programhoz még hideg van szerintem. Ja, és 1. randin mondjuk nem mennék moziba sem, mert ott nem lehet beszélgetni, én meg szeretném jobban megismerni a másikat egy randin.
2012. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nimród84 ***** válasza:
A mandalát én is tudom javasolni, első randira tökéletes hely. Utána séta a belvárosban. :)
2012. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam túlcifrázni ha beakarunk valahova ülni akkor ami épp megtetszik :) Ha mindketten szeretitek a kávékat akkor a frei cafe mindenképp jó hely finomak a kávék és kellemes a környezet, de nálam volt már rá példa hogy a mekibe ültünk be :) Igazából ez már nem az az élő zenés étterembe randizós korszak mint régen vagy a filmekben lehet lazábbra venni a dolgokat :) 22/F
2012. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazad van, utolsó. Én itt Győrben még nem voltam sok kávézóban/teázóban, Mandalában pl. igen, az tényleg hangulatos. De nem tudom, h. még milyen hangulatosabb helyek vannak. Szóval persze, bárhova be lehet ülni, de vannak hangulatosabb helyek biztos, és kevésbé hangulatosak. :)
2012. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

beültök kocsiba, vagy felszálltok a vonatra és irány Bécs


ott lehet hangulatosan randizni, mégis csak más, mint Győr...

2012. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Győr is szép város, nem kell feltétlenül Bécsbe menni.
2012. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

azért van a szomszédban Bécs, vezet oda autópálya, vasút, hogy ne kelljen mindig Győrben keresgélni

nincs messze


képzeld el azokat, akik az Alföldön laknak, ők sehova nem tudnak menni, mert tényleg semmi nincs közel hozzájuk


Bécs egy szép hely, ha már Győr uncsi lenne

2012. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oké, de a kérdező 1. randira kért helyszín ötletet. Gondolom akkor nekik még nem uncsi Győr. Meg a kérdező életkorát sem tudom, nem biztos, h. megteheti, h. elutazzon Bécsbe. (pl. ha még tanul, és szülei tartják el)
2012. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kicsit több, mint 100 kilométer a távolság...

azért nem a világ vége

nyilván nem első randira, de később jó célpont

2012. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!