Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a pasik?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul, meg nem is vagyok egy pi.csa , de mégsincs barátom. Jó van egy két csávó, akivel lehetne valami, de nemtom, nem vonzódom hozzájuk, pedig tényleg nincsenek nagy igényeim..

De ha velem még valami gáz is van, több bnőmnek sincs akik viszont rohadt jók minden szempontból...

Mondjuk diszkókba nem szoktunk járni, mert van saját baráti közünk ahova megyünk ott meg nincs annyi új ember ugye...

17L


2012. febr. 19. 16:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 sztbali ***** válasza:

A leírtak alapján átlagos lány lehetsz, aki pasira vágyik a leginkább. Hogy hova lettek, szerintem nem jó megfogalmazás, inkább az a kérdés, hogy hol vannak azok akiknek te bejössz. Erre a kérdésre, nehéz válaszolni, de páran már írták más kérdéseknél is, hogy itt a GYK-n lehet, de nem az igazi a társkeresés.


Remélem segítettem.

22/F

2012. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

köszi :)

de nem vágyok én annyira pasira, hogy gyakorin keressek :D

2012. febr. 19. 16:42
 23/51 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki ezt a kérdést?
2012. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
miért úgy tettem fel a kérdést, hogy ki járna velem erről az oldalról? nem, akkor meg mi a probléma??
2012. febr. 19. 16:47
 25/51 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha gyerekesen viselkedsz néha....

Néha sok miindent szabad:)

2012. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mire vonatkozik a kérdés. Hallottál valami természeti katasztrófáról, amiben a pasik tömegesen haláloztak el? Ugye tudod hogy "Az esemény" csak egy film? A pasik nem tűntek sehova. Ha kimész az utcára, ott lesznek mindenhol. Minden ujjadra kaphatsz egyet. Kíváncsi lennék hogy mik azok a hű de nem túl nagy elvárások.
2012. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

nem értem miért kell bunkónak lenni...

vicces legyen. pl showder klubból Kőhalmival is összejönnék, pedig nem néz ki jól :D (mármint ez feltételes, tudom hogy van családja meg túl idős is..)

meg hogy fogjon meg benne valami :D + az jó, ha jól néz ki, de nem feltétel. a filmekben sem a szépfiúk jönnek be soha :)

2012. febr. 19. 17:04
 28/51 anonim ***** válasza:
A Kőhalmival én is.Aranyos:)))))))))))))
2012. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
meg még a Benkkel nagyon :DD
2012. febr. 19. 17:06
 30/51 anonim ***** válasza:
Apakomplexus.
2012. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!