Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy van egy 26 éves, szeretethiányos, kedves, rendes, átlagos külsejű, jó humorú, szemüveges pasi. Van két diplomája, két munkahelye, azon kívül pedig a saját és a szülei vállalkozásában is tevékenykedik. Anyagilag elég jól áll, ha összejönne egy lánnyal azt is megengedhetnék maguknak, hogy a lány ne dolgozzon, vagy ha a lánynak vannak céljai, akkor abban maximális segítséget nyújtana neki, de az lenne a legfontosabb neki, ha őszintén szeretné őt a lány.
2012. febr. 19. 01:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Bár én lány vagyok de nem mennék soha a pénzre!Nem értem hogy lehet valakit a pénzéért szeretni?Ezt kérdezem a hölgyektől!

Lehet ki is teszek egy ilyen kérdést erre kiváncsi vagyok!

23/N

2012. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

kiirtam a kérdést!

Kiváncsi vagyok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Majd nézzétek!

2012. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!