Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá facebookon arra a lányra aki nagyon tetszik de még nem beszéltünk soha sem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! 200-al nyomok fekve
2012. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy ne írj rá, hanem menj oda egyenesen hozzá és mond el neki.

Azt a rohadt pofakönyvet meg hagyd a fenébe.

2012. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ha te is tetszel a lánynak,akkor egyszerű dolgod van,(gondolom akkor ő is várja, hogy meg tedd az első lépést,így Facebookon keresztül is)egy ,,hogy vagy?" mondjuk így elsőre megteszi!

,,Hogy telt a hétvégéd?;Mit fogsz csinálni vasárnap?"

Ezek után gondolom már a lány is fog kérdezni és kész is az első virtuális beszélgetésetek! ;)

Sok sikert!

2012. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak adok igazat.
2012. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy! Én 15 éves lány vagyok, még nem volt barátom. Ha "rám írna" (fú de utálom ezt a kifejezést) valaki, még ha tetszene is nekem, akkor is nagyon szánalmasnak tartanám, hogy lusta élõben, szemtõl szemben ismerkedni. A facebookot hagyjuk meg inkább a távoli rokonokkal való kapcsolattartásnak és a gázi elkérésének. Amúgy sem akarom 50 év múlva az unokáimnak azt mesélni, hogy: tudjátok gyerekek, a papával minden a facebookon kezdõdött... :) :D 15/L
2012. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lenne élőben,de hátha így könnyebb lesz és egyetértek az előttem válaszolóval,ha te is tetszel neki,akkor ,,szinte mindegy" hogy mit írsz,örülni fog.

HAJRÁ!

2012. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én a mostani barátomra facebookon "írtam rá"... :D

Tesóm emlegette egy játékkal kapcsolatban amivel énis játszom, meg láttam osztályképükön (tesóm osztálytársa) és szimpi volt, megkérdeztem bátyámtól a nevét, elmondta, és mivel napokig az járt a fejemben gondoltam mért ne? :D Megkerestem és ráírtam...4 nap után találkoztunk, aztán 4. tali és sok sok webkamerázás után kb 3 hét kellett hogy összejöjjünk :) :D

Ennek már 1 éve és 4 hónapja :D

15l 16f :D

2012. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja a lényeg maradt ki... :D

Valami hülyeséget írtam neki hogy "héé te tesóm osztálytársa vagy :D (tudom ennek az üzenetnek semmi értelme...de muszájvolt :x)" aztán visszaírt egész hosszan hogy hátigen, nemis tudta hogy van huga stb... :D


tehát ha a másik fél is akarja, mindenképp kezdődni fog egy beszélgetés még egy ekkora hülyeségből is amit én írtam :D

2012. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedves 2. Válszolónak teljesen igaza van, lehet h neten vissza sem írna a lány, mert nem tudná, kivel dumál.
2012. febr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!