Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak énis? Vagy ne? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak énis? Vagy ne? Mit kéne tennem? HELP!

Figyelt kérdés
Na szal van egy srác, akivel az elmúlt hónapokban nagyon jóban lettünk. Mostanság már szívezik, meg utalgat, én ennek örülök, de én nem írok ilyeneket és ezért olyan furán érzem magam. (a másik hogy bnőm ex pasija, de 2 hétig jártak, és meg sem viselte a szakitás). Mostmár, úgy tűnik hogy az a fiú, olyan erőltetetten beszél hozzám, vagyis chat-el (nem taliztunk még) még most is ír szívet, de nemtom..:S Írjak neki énis, vagy legalább egy puszis smiley-t? (elég nagy a korkülömbség is, de nemakarom megbántani)
2012. febr. 9. 18:37
1 2
 11/18 anonim válasza:

irj neki nyugottan,szivet,akármit!!

Ez egyáltalán nem cink dolog!!

Bnömnek teccik egy srác és 2000 szivet ir neki,kedves hozzá,sokat beszélnek,meg elég nyomulós is,de legalább a pasi tuttára adja h. neki bejön,ezt a fiu is észre veszi és akkor az biztos jól jön ki :D ha bejön irj neki ha nem akk ne;)

2012. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi, írtam egy puszismiley-t, de azóta nem jött még fel, eléggé izgulk.:$

És hát ez csk azért cnk, mert h a bnőm exe, megugye a korkülömbség...:/

2012. febr. 11. 10:27
 13/18 A kérdező kommentje:
Feljött, ráírtam. De közölte, hogy csk valamit megnézett és mennie kell...:S Ez mitjelenthet? Elrontottam? (sztem nem vette ézre a puszis smileyt)
2012. febr. 11. 11:21
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy észre vette, de nagy valószínűséggel tényleg sietett. Ha legközelebb feljön, akkor is nyugodtan írj neki puszis smiley-t, és ha jól reagál rá, akkor minden oké. :)
2012. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Már feljött (azóta már nincs fent) :D Megint írt szívet, meg írta h puszi:))

Meg volt ilyen valentin napos szívezős cucc, hogyha lájkolod kiírom, én is kitettem, mind2-en lájkoltuk egymásét:D

2012. febr. 11. 16:04
 16/18 A kérdező kommentje:
Am köszi mindenkinek:))
2012. febr. 11. 16:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Utalgat? Mennyit?
2012. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát ugy utalgat, hogy kerekperec megmondta h bejövök neki xd vagyis nem utalgat hanem megmondta.:)
2012. febr. 11. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!