Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elsö csók mien? szoval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsö csók mien? szoval hogy nyelves egybol? vagy csak az ajkak érintkeznek?

Figyelt kérdés

egy 15 éves srác vok akinek nagyon bejön egy lány, szeretném

megcsókólni, de mint az már kiderült a kérdésböl még nem smároltam. (léccike konkrétumokat mondjatok mert "az majd jön magátol" szöveg nem segit - megnyugodnék ha pár hasznos tippel gazdagabb lennék :D


2008. ápr. 6. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elso csok nekem nem volt jo mert a baratom tudott csokolozni en viszont nem es szegyeltem magam de ugy belejottem hogy mostmar minden ok.Amugy a fiu szerintem jobban kel tudjon csokolozni mint egy lany.Nekemaz elso csok nyelves volt volt elotte szajra puszi de csak anyyi.En nem tudom mert lany vagyok szoval en nem tudok tippeket adni engem ahogy megtanitott a baratom en ugy csokolozok.Szoval bocs ha most azt mondod hogy a valasz nem volt hasznos mert nem irtam tippeket de leirtam hogy nekem mien volt az elso csok amugy a fiuk valasz szerintem ertekesebb lesz mert ok tudjak mit kel ilyenkor csinalni :-)Pusz
2008. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
92%
Szia! Én 13 éves vagyok, és 9 évesen csókóloztam először. Egyáltalán nem ciki hogy te még nem. Én sem tudtam hogy kell de még is mgdícsért a csaj. ;) Nyugodtan és gyengéden érintsétek össze az ajkatokat, vagyis amikor oda hajolsz, ha lehet ne fejeld meg, szal óvatosan és ő is elkezdi kinyitni a száját ugyebár és a nyelvedet forgasd a szájába ő is ezt fogja tenni. Tulajdonképp jácc a nyelvével a saját nyelveddel. Csak ne harapd meg. ;) ( lényeg hogy dugd be a nyelvedet a szájába és forgasd :):))
2008. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A technikáról már leírták az előttem szólók, hogyan kell. A lényeg, hogy finoman kezd, utána pedig már érezni fogod, hogy hogyan is megy ez az egész. Az én első csókom előtt a párom megkérdezte, hogy megcsókolhat-e? Szerintem ez tök édi volt, mert nem esett nekem, amitől esetleg megijedhettem volna. És ne aggódj, hogy esetleg rosszul csinálod. Én kicsit aggódtam, de aztán kiderült, hogy az Ő elmondása szerint én jobban tudok, csókolni, mint Ő, pedig akkor csináltam először ;-)
2008. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!