Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elszúrtam? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam? Nagyon zavarba jöttem az első találkozásunkor

Figyelt kérdés
Találkoztam ma egy lánnyal akit egy ismerősöm által ismertem meg. Már régóta beszélgettem vele facebookon és sokat írtunk egymásnak. Viszont ma amikor találkoztunk, nagyon zavarban voltam és alig beszéltem valamit, viszont ő állandóan dumált. Azóta már megbeszéltem vele, és mondta, hogy látta rajtam ő is. És megígértem neki, hogy legközelebb nem leszek ilyen. Amikor valaki olyannal találkozok akivel interneten ismerkedtem meg, akkor nagyon zavarban vagyok és izgulok mindig... :S 16/F
2012. febr. 7. 18:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, örülök.
2012. febr. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!