Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljünk az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk az első randin?

Figyelt kérdés

A fiú 17,én 14.Egy étterem-sörözőbe megyünk.

Rakjak szájfényt,vagy az az ivásnál úgyis lejön?

Hogyha jól sikerül minden,barátok,vagy akár többek leszünk,meghívhatom a ballagásomra,vagy az még korai?:S

Előre is köszi a segítséget!


2009. jún. 1. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szájfényt attól még lehet rakni, hogy lejön :)

Szerintem a ballagásodra meghívni kicsit még korai lenne, lehet hogy elijesztenéd.

Az meg hogy miről beszélgessetek, az ilyet nem kell megtervezni, ezek majd ott jönnek.

Hajrá :) csak ügyesen!

2009. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéd: kérdezd mit tanul, milyen tanuló, szeret e tanulni? Esetleg szóba jöhet még akár a puskázási módszerek is, azon legalább jókat derültök. Mik a további tervei, akar e továbbtanulni, ha igen hol? Fél e az érettségitől? Szakmát akar e csinálni, ha igen, mit? Van e testvére, ha igen lány, fiú, hány éves, hogy hívják, mit csinál? Kijön velük? Szüleivel kijön? Külön szobája van? Milyen a környék ahol lakik? Van állata? Ha igen milyen fajta, hogy hívják, mit szoktak együtt csinálni, ha nincs akkor miért nincs, szeretne e? Hova szokott járni bulizni, szórakozni? Mit gondol a mai divatokról pl emo vagy a plázalányok? Általánosságban mit szeret, moziba járni, sportolni? Mit sportol, jár e mondjuk meccsekre, vagy télen korizni stb? Végeláthatatlanul hosszú a lehetséges témák száma...


Szájfényt szerintem felesleges, ivásnál úgyis lejön, hacsak nem kérsz szívószálat az italodba.


Ballagásra simán meghívhatod ha akarod, de ilyen friss ismeretségénél a ballagás utáni ebédre nem illik!

2009. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huhh amit a második válaszoló leírt...hát.. kicsit sokkolna ha ezt a sok kérdést mind feltenné egy srác nekem az első randin.Úgyérezném magam mint egy kihallgatáson:D Gondolom valahonnan ismeritek egymást, nem csak leszólított az utcán, h "hello, holnap egy tea a xy étterem-sörözőben:D", pl ha suliból ismered akkor igen, a suliról kezdődik a beszélgetés, ha mittuomén lovagló óráról akkor arról, ha vmi sport kapcsán ismered akkor arról és utána megy magától az egész, nem kell ennyire rápörögni. De sztem nagyon frusztráló lenne rögtön kihallgatni h és milyen környéken laksz, és különszobád van és milyen és hány szoba van a házatokba...kb uristen:D ezt felejtsd el sztem.

19/L

2009. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a suli témát hanyagoljátok.

Rakj szájfényt, nem baj ha lejön, vigyél is magaddal, mert utána a mosdóban megigazíthatod.

Ne tegyél fel túl sok kérdést szerintem, hagyd a fiút is érvényesülni:)

2009. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon gondolkozom, egy 14 éves kislány mit ért ivás alatt. Az étterem-sörözőbe enni vagy sörözni mentek? Apa, anya tanácsát kikérted? Apád helyett adok most tanácsot. Ismerd meg a nyilván szimpatikus fiút. Keressétek a közös témát; kedvenc film, zene, színész, uram bocsá' könyv. Kérdezd a terveiről, hobbiról, sportról. Addig a jó, amíg van ismeretlen benne, azt lehet kutatni. Ha így teszel, megismerve érezni fogod, hogy ezzel a fiúval szeretnél még sokat együtt lenni. És nem a testiségre gondolok. Én már életem felét leéltem, és úgy emlékszem akkor voltam igazán szerelmes egy lányba, ha epekednem kellett utána, ha csepegtetve kaptam a kegyeiből. Ez az igazi női praktika, ezt kell megtanulnod. Végezetül egy jó tanács: anyukáddal beszélgess arról, hogyan is kellene a szerelmi életedet alakítani és nem itt beszélgetni vadidegenekkel.
2009. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Étterem-sörözőbe nem csak sör van.Tonikot ittunk,jól elbeszélgettünk.Anyáékkal nem tudok beszélni,mindig azt mondják,csináljak úgy,mintha itthon se lennék...

Köszi a válaszokat!:)

2009. jún. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!