Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ütöttek már meg azért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütöttek már meg azért egy lányt, mert próbálkoztatok nála és elutasított?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Álltalában bunkó kötekedő baromságokat írkálok itt össze,de ebben a témában nem ismerek tréfát.Szánalmas senkinek tekintem aki megüt egy nőt.Néhány éve kigyomláltam egy neandervölgyi fogsorát hasonló okokból.
2012. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

11:06

Nem meglepő amit írtál, mert primitív vagy. Szánalmas senkinek tartom a magadfajtákat, akik gondolkodni sem tudnak, de ugatnak.


A nő is megérdemli az ütést, ha rászolgált.

2012. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"A nő is megérdemli az ütést"

Szerencséd, hogy nem ismerlek 12. hozzászóló, mert köpnéd a fogaidat ezért a beszólásért (nem a 11. hozzászóló voltam).

2012. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
hát ha nagyon durván flegmázik a csaj akkor se ütsd meg. :D
2012. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Nem meglepő amit írtál, mert primitív vagy. Szánalmas senkinek tartom a magadfajtákat, akik gondolkodni sem tudnak, de ugatnak. A nő is megérdemli az ütést, ha rászolgált."

Tehát te lenézed és primitív bunkónak tartod azokat, akik nem verik, hanem megvédik a nőket. Szívesen helyreraknám azt a ferde gondolkodásodat egy két öklössel.

2012. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elhihetitek, van olyan nő, aki olyan flgema, meg bunkó, hogy megéremelné. De természetesen az ilyet se ütném meg, csak megjegyzem magamnak, és ha majd egyszer az életben még olyan helyzetbe kerülünk, hogy lesz lehetőségem döntéskor figyelembe venni, amit tett, és ahogy tette, meg fogom tenni. Eddig egy ilyennel találkoztam, és neki pl. azt sikerült elérnie, hogy (nem azért, mert visszautasított, hanem ezért, mert ezt elég bunkón tette) bár lenne lehetőségem, hogy segítek neki munahelyet találni, direkt nem szólok, legyen segélyen :D
2012. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%
A sok kamu szájhős :D ha valaki nem ad indokot egy nőnek hogy pofont adjon a férfinak a férfi sem fogja megütni. De egy pofon nem a világ ha rajtakapod a nőt hogy megcsal 1 2 pofont megérdemel
2012. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát persze! Hiszen te vagy a nagy és erős férfi! Ha előttem csinálnál ilyet, megmutatnám, hogy mikor férfi a férfi. Sírnál, mint egy kisgyerek...
2012. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Szerencséd, hogy nem ismerlek 12. hozzászóló, mert köpnéd a fogaidat ezért a beszólásért (nem a 11. hozzászóló voltam)."


Ha találkoznánk 13. hozzászóló, akkor vért köpködnél ezért a primitív gondolkodásért.


"Tehát te lenézed és primitív bunkónak tartod azokat, akik nem verik, hanem megvédik a nőket. Szívesen helyreraknám azt a ferde gondolkodásodat egy két öklössel."


Gondolkodjál már! De mivel agyhalott vagy, ezért képtelen vagy rá. A te hülyeségednek és az én írásomnak semmi köze sincs egymáshoz.


Te lenézed és meg akarod támadni azokat, akik ártatlanok. Jó lenne lerúgni a fejed, legalább kevesebb bűnöző lenne.


23:00


Te a férfiak szégyene vagy. Az a tipikus primitív ősemberfajta. Helyreállítanám az agyműködésed néhány ütéssel.

2012. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Te a férfiak szégyene vagy. Az a tipikus primitív ősemberfajta. Helyreállítanám az agyműködésed néhány ütéssel."

MUHAHAHA! Nem érzed az ellentmondást, tulok?

2012. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!