Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban. Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány az osztályban, aki nagyon szép, kedves, és mellettem ül már vagy 1-2 hónapja. Nagyon sokban vagyunk szerintem közösek, és megtaláljuk a közös témát is a legtöbbször. Már eljutottam addig hogy szerelmes lettem belé. Elmondhatatlanul élvezetes amikor rugdos, és ütöget a pad alatt gyengéden (whááá). Udvarias vagyok vele, mindig előreengedem, kinyitom neki az ajtót. Hogy tudnám "megszerezni,, ezt a hercegnőt? :) 12.5/F
2012. jan. 22. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
várj 5 évet, és akkor térjél vissza rá.
2012. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mesekönyvet forgasd még egyelőre.
2012. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, haszontalan válaszokat.
2012. jan. 22. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
egyszerű. csináld úgy, mint az őskorban. vágd jól tarkón és a hajánál fogva húzd haza...
2012. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te biztos hogy így csinálod.
2012. jan. 22. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívd el randira majd b@ssz le neki egy pofont, ahogy fentebb írtad úgyis ez a menő. De viccet félretéve tényleg elhívhatnád valahova, mondjuk sétálni KETTESBEN. De szerintem szimplán meg is mondhatod neki, hogy mi a szitu, ebben a korban még úgyis mindegy, hogy udvarolsz-e előtte neki vagy sem.
2012. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! holnap megpróbálom. Majd írom mi a szitu :D
2012. jan. 22. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ügyesen öcskös, szorítok ;). Amúgy az előbb nem írtam, de légy magabiztos és fel a fejjel!
2012. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, deeee hogyan szólítsam/hívjam el?
2012. jan. 22. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
"Figyel Kati, nincs ma kedved elmenni sétálni?" Ott meg nyugodtan kiöntheted neki a lelked. Ha pedig azt mondja, hogy nincs, akkor se add fel, légy tovább is udvarias vele, próbálj meg minél többet beszélgetni vele, szóval engedd közel magadhoz. Egyébként ha végképp nem jön össze, akkor sem kell parázni mert nem veszítesz semmit, a csajok pedig olyanok mint a villamosok, egyik jön másik megy.
2012. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!