Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki sokat szokott engem nézni, szemezgetni is szoktunk, nem akar mindig a közelembe lenne..ha megkérem valamire azt szó nélkül megteszi, és ha beszélgetek vele sokszor gyalogassa a száját...
2012. jan. 18. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi az a gyalogatás???

Érdekelne, mert kipróbálnám...

2012. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyalogassa a száját? Ez mit jelent?
2012. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyalogassa... Bocsi, félre irtam. (és azért is bocsi, hogy nincs hosszú i betűm):)
2012. jan. 18. 17:28
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet.
2012. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen hülye vagyok, de nem tudom levágni nála...
2012. jan. 18. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, bejössz neki:)
2012. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el suli után a helyi cukrászdába vagy fagyira. De csak ti ketten legyetek ott amikor elhívod. Nem vesztesz vele semmit.
2012. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jan. 18. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:
A "nyalogassa" az felszólító mód, méghozzá magázás...
2012. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem akkor bejössz neki.ha nekem egy fiú tetszik,akkor nem nagyon szoktam odamenni hozzá.bár tényleg jó lenne tudni hogy mi az a gyalogassa. ;)

na de nem ez a lényeg.jó lenne tudni a lányról hogy szerény,visszafogott,vagy rámenős.ha rámenős,akkor szerintem bejössz neki(mert én is rámenős vagyok és ha tetszik egy fiú,mint mondtam én sem szoktam odamenni hozzá.).de ha nem rámenős,sőt kifejezetten visszafogott,akkor lehet hogy nem szerelmes beléd,csak haverként néz rád.ha normális a csaj se nem rámenős,se nem visszafogott,akkor az a lány "személyiségén"függ.

remélem hasznos lesz a válaszom!(sok sikert a csajhoz!!:D ;) )

2012. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!